یکشنبه 03 مرداد 1400
چهره شما اتشین است یا فلزی؟شخصیت شناسی با چهره

سالهاي سال بود كه چينيها باور داشتند چهره افراد ميتواند واقعيتهاي پنهان شخصيتشان را آشكار كند. شايد چنين تصوري از نظر شما غيرواقعي بهنظر برسد اما بررسيهاي جديد هم نشان ميدهد كه پيشاني نوشت آدمها، شخصيتشان را هم آشكار ميكند. فيلسوفهاي چيني ميگويند 5 عنصر در جهان ميتواند زندگي ما را تحتتاثير قرار دهد؛ چوب، ، آب، آتش، زمين و فلز. از نظر آنها هر كدام از ما تلفيقي از اين عناصر را در چهره خود داريم اما يكي از اين عناصر، نسبت به بقيه آنها شاخصتر است. گذشته از فيلسوفهاي قديمي، پژوهشگران امروزي هم اين موضوع را
جای تبلیغات شما
خرید شارژ
فروش ویژه کیت بزرگنمایی صفحه نمایش موبایل


کیت بزرگنمایی صفحه نمایش موبایل، قابلیت بزرگنمایی تا سه بـرابر. قابل اسـتفاده برای انـواع گوشی موبایـل و تبلت. بدون نیاز به برق و باطـری ...
این محصول می تواند سایز تصویر موبایل یا تبلت را 2 تا 3 برابر (با توجه به سایز صفحه موبایل یا تبلت) بزرگنمایی کند. این کیت بدون نیاز به نصب نرم افزار یا ... کار می کند و با تمامی گوشی های موبایل و تبلت ها قابل استفاده است. این محصول خستگی و سوزش چشم در اثر نگاه کردن طولانی مدت به صفحه موبایل را از بین می برد و با استفاده از آن می توانید فیلم، کلیپ، تصاویر و ... موبایل خود را در سایز بزرگ به راحتی تماشا کنید و لذت ببرید.

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 99000 تومان

برترین کاربر ماه
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
اتاق آرزو
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

دیگرامکانات
هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
چهره شما اتشین است یا فلزی؟شخصیت شناسی با چهره
 • تعداد بازدید : 808
 • چهره شما اتشین است یا فلزی؟شخصیت شناسی با چهره

  سالهاي سال بود كه چينيها باور داشتند چهره افراد ميتواند واقعيتهاي پنهان شخصيتشان را آشكار كند. شايد چنين تصوري از نظر شما غيرواقعي بهنظر برسد اما بررسيهاي جديد هم نشان ميدهد كه پيشاني نوشت آدمها، شخصيتشان را هم آشكار ميكند. فيلسوفهاي چيني ميگويند 5 عنصر در جهان ميتواند زندگي ما را تحتتاثير قرار دهد؛ چوب، ، آب، آتش، زمين و فلز. از نظر آنها هر كدام از ما تلفيقي از اين عناصر را در چهره خود داريم اما يكي از اين عناصر، نسبت به بقيه آنها شاخصتر است. گذشته از فيلسوفهاي قديمي، پژوهشگران امروزي هم اين موضوع را تاييد ميكنند. سيمون برون، يكي از متخصصان انگليسي كتابي در مورد اين موضوع نوشته و توضيح ميدهد كه چطور هركدام از شما ميتوانيد شاخصترين عنصر را در چهره ديگران شناسايي كنيد و از طريق آن به شخصيتشان پيببريد.
  چهرههاي چوبی  بيشتر ضربتي و بدون فكر عمل ميكنند، بلندپروازند و فوقالعاده با اعتماد به نفس كارهايشان را انجام ميدهند. آدمهايي كه عنصر وجوديشان چوب است، بسيار فعالند و هميشه ذهنشان سرشار از ايدهها و طرحهاي تازه است. وقتي يك پروژه جديد به ذهن اين افراد ميرسد، صبر ندارند تا آن را شروع كنند اما در مقابل، وقتي كاري را به دست ميگيرند، زود از آن خسته ميشوند. جاهطلبي آنها باعث ميشود كه گاهي بيرحم جلوه كنند و جز به منافع خودشان به چيزي فكر نكنند. افرادي كه چهره چوبي دارند، نترس هستند و از اينكه به قلمروهاي ناشناخته وارد شوند ابايي ندارند. اين افراد براي رسيدن به هدفشان هركاري ميكنند.


  اگر خواستگارتان چهرهاي با اين ويژگيها دارد، بدانيد كه اعتماد به نفس بالايي دارد و ديگران نميتوانند او را از فكري كه در سر دارد، منصرف كنند. شور و شوق اين افراد براي عملي كردن ايدههاي تازه هميشه هم خوب نيست چون اگر در اين ميان، كسي سد راهشان شود، تحريكپذير و تندخو ميشوند و بيرحمانه او را پس ميزنند.

  چهرههايي از عنصر آب
  اين افراد انعطافپذيرند و خوب ميتوانند خودشان را با شرايط وفق دهند. در كنار آنها خوش ميگذرد و عاشق تنوع و تغيير هستند. آنها به ظاهر اهميت زيادي ميدهند و هميشه هم لبخند به لب هستند. حل كردن مشكلات مردم، يكي از لذتبخشترين كارها براي اين افراد است.
  اگر با فردي كه چنين چهرهاي دارد آشنا شويد، ممكن است بعد از مدتي فكر كنيد او را بهخوبي شناختهايد اما درواقع، شناختن آنها بهطور كامل، سختتر از آن چيزي است كه شما فكر ميكنيد؛ چون مرموز هستند و آنچه در ذهنشان ميگذرد را راحت با ديگران در ميان نميگذارند. افرادي كه عنصر وجوديشان آب است، ميتوانند موضوعات را از زواياي مختلف ببينند اما گاهي هم به يك آدم حساس تبديل ميشوند كه آزردگيها و زخمهاي وجوديشان را در مقابل ديگران آشكار نميكنند.

  چهرههاي آتشين
  بدانيد خواستگاري كه چنين چهرهاي دارد، ماجراجو، اجتماعي و برونگراست و عاشق اين است كه توجه ديگران را بهخود جلب كند. چهرههاي آتشين، بيشتر بهدنبال مشاغل سرگرمكننده و هنري ميروند. آنها به عواقب كارهايشان خيلي توجه نميكنند و تنها در فكر لذت بردن از لحظه هستند. اين آدمهاي عجيب و غريب عاشق موضوعات اندوهناك هستند و حتي اگر مشكلي در زندگيشان نباشد، گاهي براي خلق يك تراژدي پيشقدم ميشوند.
  آنها آدمهايي رك هستند و به دليل اينكه كسي را نرنجانند حرفشان را در دلشان نگه نميدارند و اگر حسي دارند، آن را به راحتي نشان ميدهند. در كنار چنين فردي به شما خوش ميگذرد و بيشتر دوستان زيادي دارند اما واي به روزي كه شيطان درونشان بيدار شود. آتشينها آدمهاي ريسكپذيري هستند و بعيد نيست كه گاهي به دليل همين عادت، همه زندگيشان را از دست بدهند. براي مثال اگر همسر آينده شما در اين گروه باشد و روزي احساس كند كه شغلش را دوست ندارد، بلافاصله رهايش ميكند چراكه اگر موضوعي بهنظر اين آدمها كسالتآور بيايد، در نخستين فرصت رهايش ميكنند.

  چهرههاي زميني
  اگر خواستگارتان چنين چهرهاي دارد، بدانيد كه مرد عمل است و روي آسمانها زندگي نميكند. گرچه احتمالا كمي خجالتي است و مدتي طول ميكشد تا سفره دلش را برايتان باز كند اما اگر چنين فردي را به زندگيتان راه دهيد، به شما تا ابد وفادار ميماند. انرژي زمين در اين افراد با كمي حسادت و كينهتوزي هم همراه است. اگر به فردي كه چنين چهرهاي دارد ضربه بزنيد، اين ضربه به عمق قلبش وارد ميشود و مدتها طول ميكشد تا شما را ببخشد. اما در مقابل، اين فرد وفادار، گرچه حساس است اما باهوش و منطقي هم هست و عجولانه تصميم نميگيرد. پس در كنار او ميتوانيد با خيال راحت زندگي كنيد و مسئوليت تصميمات بزرگ را بهعهدهاش بسپاريد.
  زمينيها به انجامدادن سريعالسير كارها علاقهاي ندارند. آنها دوست دارند با صبر و حوصله كارشان را انجام دهند و به همين دليل ديگران مهر كند بودن را روي آنها ميچسبانند، اما در واقع اين افراد، دوست دارند كارها را در زماني كه خودشان ميخواهند و به شيوهاي كه خودشان دوست دارند، انجام دهند. آنها سختكوش و با انصافند و تعريف دقيقي از درست و غلط را در ذهن خود دارند كه به راحتي نميتوانيد تغييرش دهيد.

  چهرههاي فلز
  اين افراد كاملا خويشتندار هستند و ترجيح ميدهند گاهي از ديگران كنارهگيري كنند. افرادي كه عنصر وجوديشان فلز است، مصمم هستند و سرسختانه روي موضوعات تمركز ميكنند. معمولا آدمهايي كه در ارتباط با آنها قرار دارند، هيچ اطميناني نسبت به جايگاهي كه در زندگي اين فرد دارند، نميتوانند داشته باشند و جالب اين است كه يك فلزي از اين موضوع لذت هم ميبرد. ا

  گر خواستگاري با اين خصوصيات ظاهري داريد، از قبل بدانيد كه احتمالا شخصيتي كنترلگر دارد و اگر انرژي فلز در او توسط انرژيهاي ديگر كنترل نشود، به رفتارهاي وسواسي و سرشار از اضطراب كشيده ميشود، چراكه شخصيتهاي فلزي، بهخودي خود نوعي بيصبري و خشم را درون دارند اما اگر توسط انرژيهاي ديگر كنترل شوند، به ندرت اين رفتارها را از خود بروز ميدهند. اما زندگي با اين افراد سراسر مشكل نيست. آنها آدمهاي مصممي هستند كه آسان تسليم نميشوند و ميخواهند هرطور شده كاري كه ميكنند را به سرانجام برسانند، پس اگر با خصوصيات گفته شده مشكلي نداريد و بهدنبال فردي ميگرديد كه خوب بتواند از پس زندگياش بربيايد، يكي از آنها را انتخاب كنيد

  مطالب مرتبط
 • مطالبی که شما از آن ها خوشتان خواهد آمد...
 • چگونه بفهمیم شخصی دروغ می گوید؟
  تست شخصیت خود شیفتگی تست روانشناسی انسان خود شیفته
  شخصیت شناسی لباس پوشیدن
  شخصیت شناسی گوشی موبایل
  شخصیت شناسی از روی عطر و اودکلن و بوی مورد علاقه
  شخصیت شناسی از روی شکل امضا مدل امضا و شناخت شخصیت
  شخصیت شناسی با انتخاب انگشت
  اموزش به دست اوردن عدد تقدیر
  شخصیت شناسی از رنگ مورد تنفر+از چه رنگی تنفر داری؟
  خواستگار خود را چگونه بشناسیم؟
  اموزش رایگان چهره خوانی
  تفسیر زبان بدن از روی حرکات چشم
  رابطه مدل دندان و شکل قرار گیری دندان ها با شخصیت فرد
  ارتباط رنگ موی سیاه و بلوند و قهوه ای با شخصیت
  رابطه شخصیت با کشیدن شکل چشم و خط خطی و اشکال هندسی روی کاغذ
  تست شخصیت شناسی عجیب غریب راجع به جذاب بودن برای همسر
  شناخت شخصیت افراد از روی عکس و ظاهر
  ویژگی افراد شوخ طبع و بذله گو
  تست شخصیت شناسی میزان مهربان بودن افراد
  مرد ایده ال شما چگونه است؟
  بوی مورد علاقه خود رابگویید تا شخصیت شما را بگویم؟
  شخصیت شناسی فرزند چندم؟فرزند اول و وسط و اخر و تک فرزند
  تست شخصیت شناسی خیلی راست
  تست خود شناسی جالب از فروید و اولویتها در زندگی
  شخصیت شناسی خانم ها از روی رنگ لاک
  انتخاب میوه و شناخت شخصیت
  تست جالب خودشناسی با 4 کلمه انگلیسی
  تست شناخت مزاج خشک یا تر ؟ سرد یا گرم؟با سوال و جواب
  تست روانشناسی داستانی راجع به عشق و ازدواج و انتخاب همسر خیلی جالب
  تست روانشناسی و شخصیت از انتخاب میوه
  شخصیت شناسی از روی حمام کردن شناخت شخصیت از ترتیب شستشوی بدن
  شخصیت شناسی با مجموع اعدا روز تولد عدد شخصیت تولد شما
  رنگ چشم و شخصیت شناسی
  شناخت شخصیت از روی فرم و مدل ناخن ها
  شخصیت شناسی از مدل خندیدن شما چطور می خندید؟
  شخصیت شناسی جالب با انتخاب انگشت کدام انگشت را انتخاب می کنید؟
  شخصیت شناسی با سنگ ماه تولد
  پیدا کردن شخصیت افراد با توجه به شکل دست مربع مستطیل گرد دایره بیضی
  چگونه می توان ذهن اطرافیان را خواند؟
  شخصیت شناسی و کف بینی با شکل و اندازه بزرگی بند انگشت کف شناسی دست
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  آخرین مطالب
 • آخرین مطالبی که به تازگی در سایت منتشر شده اند...
 • دو عکس نوشته مخصوص تمام ماهها برای تلگرام لاین و پروفایل
  فال کامل در همه موارد عاطفی و ازدواج و مالی و سلامتی در سال 2017 و سال 1396
  معنی و تعبیر دیدن داس در فال و فنجان قهوه+عکس داس
  دعای پیش از دعا کردن از حضرت علی (ع)
  معنی و تعبیر خواب آدم ها دیدن مردم غریبه و ناشناس در خواب
  معنی و تعبیر خواب ادم ربایی بچه دزدی گروگانگیری تعبیر دیدن خواب بچه دزد
  معنی و تعبیر خواب ادم خوار تعبیر دیدن ادم خوری در خواب
  معنی و تعبیر خواب ادم ماشینی روبات مرده متحرک تعبیر دیدن راه رفتن ادم ماشینی
  معنی و تعبیر عکس گوش ماهی و صدف در فال قهوه تعبیر دیدن صدف در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن صندلی چهارپایه در فال قهوه عکس صندلی چوبی در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن عقرب در فال قهوه تعبیر تصویر عقرب در فنجان قهوه
  معنی و تعبیر تصویر عصا در فال قهوه دیدن عکس عصا در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن عکس شلوار در فال قهوه فال قهوه جدید
  معنی و تعبیر فال قهوه صفحه شطرنج دیدن عکس مهره شطرنج در فال قهوه
  تعبیر دیدن شمشیر در فال قهوه عکس شمشیر و دشمن در فال قهوه
  معنی و تغبیر عکس شمع در فال قهوه تعبیر شمع روشن و خاموش در فال قهوه
  معنی و تعبیر خواب جدایی و رها کردن تعبیر خواب رها کردن
  معنی و تعبیر خواب دیدن رنگ ها در خواب دیدن رنگ سبز قرمز نارنجی در خواب رنگ سفید
  معنی و تعبیر خواب اب نبات دیدن ابنبات شیرین یا ترش در خواب
  تعبیر خواب ادامس- جویدن آدامس در خواب و معنی ادامس خوردن در خواب
  معنی و تعبیر خواب رنگین کمان دیدن رنگین کمان در خواب دیدن رنگ سبز قرمز نارنجی در خواب رنگ سفید
  تعبیر خواب رنگ ها معنی دیدن یک رنگ واضح در خواب تعبیر دیدن خواب رنگی
  معنی و تعبیر خواب رنگ سیاه تعبیر دیدن رنگ سیاه در خواب رنگ مشکی در خواب
  معنی و تعبیر خواب رنگ خاکستری خواب سیاه و سفید تعبیر دیدن رنگ خاکستری در خواب
  معنی و تعبیر خواب دیدن روباه روباه در خواب روباه زرد نارنجی رنگی سفید
  معنی و تعبیر خواب علائم راهنما نشانه های راهنما
  معنی و تعبیر خواب رودخانه دیدن رودخونه خروشان در خواب رودخانه ارام و شفاف راکد متلاطم
  معنی و تعبیر خواب رنگ ارغوانی دیدن رنگ ارغوانی در خواب تعبیر خواب رنگها
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین دی ماه برج جدی
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین بهمن ماه برج دلو
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین اسفند ماه برج حوت
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین ابان برج عقرب
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین مهر برج میزان
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین اذر برج قوس
  طالع بینی و فال امسال متولدین مرداد برج اسد در سال 2017 سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین تیر برج سرطان در سال 2017 سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین شهریور برج سنبله در سال 2017 سال96
  طالع بینی و فال امسال متولدین خرداد برج جوزادر سال 2017 و سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین اردیبهشت برج ثور در سال 2017 و سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین فروردین ماه برج حمل در سال 2017 و سال 96