فال تاروت کبیر fale taroot از جمله قدیمی ترین راه های پیش گویی در طول تاریخ محسوب می شود . فال تاروت taroot در گذشته کاری بسیار پرهزینه محسوب می شده است چرا که در آن زمان پیش گویان زبر دست در خدمت بزرگان و حاکمان بوده اند و دست رسی به آنان سخت بوده است .تاروت و کلا فال تاروت کبیر از دوران مصر قدیم به جا مانده است . این فال که یکی از علوم غریبه می باشد که بعد از سوخته شدن کتاب خانه های مصری از بین نرفته و نسل به نسل انتقال پیدا کرده است .

فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر 4 کارتی ( آنلاین) fale taroot

ابتدا به صورت واضح نیت تان را بیان کنید و سپس بر روی چهار تا از کارت های تاروت زیر کلیک کنید تا فال تاروت کبیر fale taroot شما گرفته شود . و پاسخ نیت خود در آن چهار کارت بیابید. (در صورت تکراری بودن یک کارت دیگر انتخاب نمایید.)

فال تاروت

برای گرفتن مجدد فال تاروت کبیر 4 کارتی : هر چهار صفحه ی فال تاروت را ببندید و دوباره نیت نمایید و چهار کارت دیگر را به تصادف انتخاب نمایید .

 

 

فال تاروت 3 کارتی ( آنلاین)

ابتدا به صورت واضح نیت تان را بیان کنید و سپس بر روی سه تا از کارت های تاروت زیر کلیک کنید تا فال تاروت کبیر fale taroot شما گرفته شود . و پاسخ نیت خود در آن سه کارت بیابید. (اگر کارتی تکراری بود یک کارت دیگر انتخاب نمایید.)

فال تاروت

 

فال تاروت 1  کارتی fale taroot

در ابتدا به صورت واضح نیت تان را بیان کنید و سپس بر روی یکی از کارت ها کلیک نمایید تا فال تاروت کبیر fale taroot  شما گرفته شود و سپس پاسخ نیت خود در آن بخوانید .

فال تاروت

  تاریخچه ی کامل تاروت taroot  و فال تاروت

یکی از معروف ترین ( البته در ایران فال تاروت fale taroot زیاد شناخته شده نیست) روش ها برای پیش بینی آینده استفاده از کارت های فال تاروت اعم از فال تاروت کبیر و صغیر می باشد که از روش های باستانی و قدیمی شمرده می شود . جالب است بدانید که از کارت های فال تاروت taroot نه تنها برای پیش بینی و آینده بینی استفاده می شده است بلکه برای تربیت نفس آدمی هم مورد استفاده بوده است .
بنیان و بنای فال تاروت کبیر و صغیر بر اساس یک سبک رمزگونه بنا نهاده شده است که بر اساس اندیشه ی آدمی و اصل وجودی وی یعنی روح و جان سخن می راند . کارت های تاروت کبیر و صغیر در حد اعلای خود به انتقال توانایی های رمزی می پردازند . منشا فال تاروت کبیر و صغیر fale taroot و به طور ویژه رموز و اسرار کبیر آن به اندازه ای پوشیده و مبهم می باشد که صرفا در افسانه های قدیمی به سبکی معمولی و در واقع طبیعی رشد پیدا کرده اند .

فال تاروت کبیر

تاریخ پیدایش تاروت کبیر و  فال تاروت کبیر و صغیر

ابتدایی ترین تاریخی که در رابطه با تاروت کبیر یا فال تاروت صغیر به آن اشاره گردیده است به سال 1390 میلادی آن هم در قاره اروپا باز می گردد . این در حالی است که بعضی ها معتقد هستند که fale taroot چه از تاروت کبیر یا از تاروت صغیر به سال 12 میلادی بر می گردد . شاید دانستن این نکته نیز جالب بشد که بدانید فال تاروت در قدیم بعنوان گنجینه ای تاریخی در پیش بزرگان و حاکمان نگاه داشته می شده است به این منظور که مردم عوام نیز به آن دسترسی نداشته باشند . شاید این نکته نیز جالب باشد که هم اکنون در یکی از موزه هایی که در کشور ایتالیا وجود دارد ( در شهر ونیز ) کارت هایی مشاهده شده است که این کارت ها به سال هزار و چهار صد و پنج میلادی نسبت داده می شود .
در دوره ای در کشور انگلیس از کارت های تاروت کبیر ممانعت می گشت که به همت بعضی از افراد این کارت ها به درگاه بزرگان کشوری راه یافت تا از این میراث نگه داری شود . در آن زمان کولی ها بودند که نسل به نسل و سینه به سینه این کارت های تاروت taroot را برای نسل اکنون حفظ نمودند .

فال تاروت کبیر

مهاجرت کولی ها و فال تاروت کبیر fale taroot

با شروع مهاجرت کولی به خاک اروپا کارت های فال تاروت fale taroot اعم از تاروت کبیر و تاروت صغیر وارد کشور های اروپایی شد .با مهاجرت کولی به نقاط مختلف اروپا گرفتن فال تاروت رونق چشم گیری پیدا کرد .
کارشناسان و باستان شناسان فرانسوی در قرن 18 میلادی بیان داشتند که مبدا و سرچشمه پیدایش تاروت اعم از فال تاروت کبیر و صغیر را یافته اند . آن ها اعلام کردند که فال تاروت متعلق به مصر باستان می باشد هم چنین معتقد بودند که این کارت های فال تاروت fale taroot ناب ترین اعتقادات روحانیون مصر باستان بوده است و آن ها تا آن جا که امکانش بوده است از چشم نا محرمان دور نگه داشته اند که شاید بتوان همین امر را سر ماندگاری فال تاروت کبیر در طول این دوران دور و دراز دانست .

فال تاروت کبیر

فرصت شناخته شدن تاروت کبیر فال تاروت کبیر fale taroot

طبیعی است هر آن چه در این روزگار بدون پشتوانه و پایه و اساس باشد خیلی زود از ذهن ها فراموش خواهد شد و فال تاروت کبیر taroot نیز از این قاعده مستثنا نیست . تاروت نیز دارای پیشینه و فلسفه ای قدرت مند و نافذ است که بر اساس آن بنا نهاده شده است . پس از انقلاب فرانسه و افزایش آزادی ها فال تاروت کبیر اعم از فال کبیر و صغیر فرصتی برای شناخته شدن و شکوفایی پیدا کردند تا بتواند خود و فلسفه خویش را به همگان عرضه نماید .

فال تاروت کبیر

استفاده از تصاویر در تاروت و فال تاروت کبیر fale taroot

نماد ها و تصاویر به کار رفته در کارت های تاروت taroot card برگرفته از اعتقادات عمیق مذهبی و فرهنگ عامه ی مردم مصر باستان است که به میراثی جاودانه برای آیندگان بدل شده است .
به نظر شما چرا برای فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر از تصاویر و نماد ها استفاده شده است در حالی که بمانند بسیاری دیگر از فال ها همچون فال حافظ با معنی و فال روزانه و فال انبیا می شد از متون ارزشمند استفاده کرد ؟ زبان های بشری تغییر پیدا می کنند اما این تصاویر و نماد ها هستند که سالیان سال بی تغییر و دگرگونی باقی می مانند به همین دلیل می تواند باشد که در فال تاروت کبیر و و تاروت صغیر از نماد ها بهره برده شده است البته استفاده از متون نیز فواید ارزشمندی را دارا می باشد که تصاویر آن ها را دارا نمی باشند .
زبان کارت های فال تاروت کبیر و تاروت صغیر زبانی عرفانی است که ما با نگریستن در آن می توانیم به فضای بی نهایت جهان هستی سرک بکشیم و قدری از آن را در قالب ساده ی نماد ها ببینیم تا شاید بتوانیم پیچیدگی های آن را قدری درک نماییم .
از نماد های به کار رفته در فال تاروت tarot omen می توان به عنوان آیینه ای یاد کرد که هر شخصی می تواند در آن به نظاره ی خود یا افراد نزدیک و وابسته به خود بنشیند و موقعیت رشد خود و یا آنان را در راه پر پیچ و خم زندگی مشخص نماید .روح انسان ها تنها و تنها از طریق عشق است که زنده می ماند . زندگی انسان که سر چشمه از معنویت گرفته است هیچ گاه سر به خاموشی نمی گذارد و بیهودگی ناشی گرفته شده از زندگی روباتی و ماشینی را تحمل نمی کند بلکه با جانی تازه بال به پرواز می گشاید و بر روی بال هایش معنویت را حمل خواهد کرد . چه بسا که بتوان علت ماندگاری فال تاروت fale taroot را همین امر دانست .

فال تاروت کبیر

فال تاروت میراث گذشتگان taroot

فال تاروت taroot اعم از تاروت کبیر و تاروت صغیر دارای رموزی هستند که به طور شگفتی آری به مراحل زندگی و مراحل مختلف هستی اشاره دارد و این اسرار به طور وِیژه ای در اسرار کبیر نهفته شده می باشد .
این نکته را باید گفت که فال تاروت کبیر fale taroot و حتی فال تاروت صغیر تنها کتابی است که از مصر باستان برای سالکان به جا گذاشته شده است که اسرار روح انسان را در خود دارد و به علت هرج و مرج و شلوغی های غیر قابل کنترلی که در مصر وجود داشت سالیان سال گم شده بوده است و در این سال ها کولی ها بودند که بقایای این نوشتار کهن و باستانی را در اختیار خود داشته اند و از آن برای گرفتن فال تاروت کبیر و صغیر taroot استفاده می کرده اند و برای مدت ها دغدغه ی آن ها بوده است و چه بسا اگر این امر دغدغه ی آنان نبود امروزه تنها نامی از فال تاروت کبیر باقی می ماند .اشکال استفاده شده در فال تاروت کبیر و صغیر سمبلی از ایده آل گرایی هستند که این نیز خود ارث نیرو های پنهانی عهد گذشته می باشد . این ارزش ها و آرمان ها ارتباط تنگاتنگ با اعتقادات مذهبی مصریان پیشین دارد به طوریکه دیگر نمی توان فال تاروت اعم از تاروت کبیر و تاروت صغیر را میراث مصر باستان ندانست .در گذشته به کمک عاج فیل و ورقه های از جنس طلا نماد ها و تصاویر تاروت کبیر taroot و تاروت صغیر را حکاکی می نموده اند و به صورتی هنرمندانه این تصاویر را برای همیشه ماندگار می کرده اند به همین دلیل هزینه نهایی کارت های تاروت بسیار بالا بوده است و تنها اشراف و ثروتمندان قادر بوده اند که کارت های تاروت را تهیه نمایند این درحالی است که امروز فال تاروت به وفور در دنیای مجازی یافت می شود و شما می توانید تنها با چند کلیک ساده در وب سایت هوش پارسی فال تاروت fale taroot خود را بگیرید.

فال تاروت کبیر

تاروت  taroot فرانسوی

این نوع فال تاروت fale taroot طی قرن ۱۸ام در آلمان به وجود آمد که نسل اول آن تصاویری از حیوانات را به عنوان خال های حکم حک کرده بود و به «تاروت حیوانی» نمعروف شده بود. سازنده آلمانی این دسته ورق های تاروت به دلیا نوآوریش اعتبار خاصی در مونیخ کسب کرد. فال تاروت فرانسوی، دست امروزی و رایجی می باشد که در فرانسه، آلمان و دیگر کشور های اروپای مرکزی بازی می‌شود. تصاویر نمادین فال تاروت کبیر فرانسوی از دست قدیمی تر تاروت ایتالیایی الگو گرفته شده است. به جز چندین مدل جدید، این ورق ها تنها برای بازی است و کمتر از آن برای فال تاروت کبیر استفاده می گردد.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////


فال تاروت

توضیح : در قسمت پایین یک سری کارت تاروت می بینید . باید ابتدا نیتتان را واضح و بی ابهام به صورتی که دارای دو جنبه نباشد مطرح کنید سپس روی کارتها پس از تمرکز و با چشم بسته کلیک کنید . کارت نمایان شده گویای پاسخ پرسش شماست.
کارتهای نمایان شده نباید تکراری باشند اگر کارتی تکراری بود یک بار دیگر کلیک کنید .
روش نیت کردن
سوالات غلط : من در کار ..... موفق می شوم یا نه ؟
سوال صحیح : آیا من در کار .... موفق می شوم ؟
سوال غلط : من با .... ازدواج می کنم یا نه ؟
سوال صحیح : آیا من با .... ازدواج می کنم ؟

کد فال تاروت در وبلاگ شما!

فال تاروت


.////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////