چهارشنبه 05 آبان 1400
نگهداری چه وسایلی شانس را زیاد می کند؟ مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر تاریخ درج :  1390/08/03تعداد نمایش : 16684 به گزارش پرداد و به نقل از مگ فور:: خیلی از مردم دنیا به خرافه پرستی و ماورالطبیعه علاقه مند هستند و اکثرا زنان در این مقوله پیش قدم هستند در این مطلب 5 سمبل که نماد دوری شیطان و خوش شانسی است برایتان آماده شده است که تقدیم می گردد. شبدر چهاربرگ: می گویند کسی که آنرا پیدا کند خوش شانس است. معمولا در روز سن پاتریک به کسی که مورد علاقه شان است هدیه داده…
جای تبلیغات شما
خرید شارژ
برترین کاربر ماه
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
اتاق آرزو
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

دیگرامکانات
هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
نگهداری چه وسایلی شانس را زیاد می کند؟
 • تعداد بازدید : 3403
 • نگهداری چه وسایلی شانس را زیاد می کند؟

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر

  تاریخ درج :  1390/08/03
  تعداد نمایش : 16684

  به گزارش پرداد و به نقل از مگ فور:: خیلی از مردم دنیا به خرافه پرستی و ماورالطبیعه علاقه مند هستند و اکثرا زنان در این مقوله پیش قدم هستند در این مطلب 5 سمبل که نماد دوری شیطان و خوش شانسی است برایتان آماده شده است که تقدیم می گردد.


  شبدر چهاربرگ: می گویند کسی که آنرا پیدا کند خوش شانس است. معمولا در روز سن پاتریک به کسی که مورد علاقه شان است هدیه داده میشود. هربرگ این گل نماد خوش شانسی ، عشق، وفاداری و خوشبختی است.

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر


  نعل اسب: در خیلی از فرهنگها نماد خوش شانسی است و معمولا جلوی در خانه ها از آن استفاده میکنند و اعتقاد دارند که حضور آن شیطان را دور میکند.

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر


  مجسمه بودای خندان: این مجسمه نماد خوش خلقی و خوشحالی است. در بعضی از سازه ها این مجسمه در حال حمل یک کیسه است که میگویند نماد فراوانی و نعمت است . اعتقاد بر این است که اگر دارنده آن شکم بودا در این مجسمه را لمس کند آن روز  پول فراوانی به دست میاورد.

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر


  سکه : سکه های چینی با حفره ای در میانشان نماد ثروت و شانس هستند و میگویند اگر یکی از آنها را دریک جیب خالی بگذارید پول فراوانی به آن جیب راه پیدا میکند. چینی ها آن را در کوزه ای گذاشته و برای خوش شانسی اطراف منزل میگذارند.

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر


   

  چشم شیطان: در رنگهای آبی وسبز موجود است .در اکثر فرهنگها معتقدند که چشم زخم و نظر بد را دور میکند. برای افکار شیطانی نماد بدیمنی و بدشانسی است. معمولا به صورت دستبند و یا گردنبد از آن استفاده میشود.

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر


  کفش دوزک : میگویند روی هرکسی بنشیند برایش شانس میاورد. به او بانوی شانس نیز میگویند. اعتقاد بر این است که نگهداشتن این موجود دوست داشتنی علاوه بر خوش شانسی بیماریها را نیز دور میکند.

  مطلبی جالب مخصوص خانم های که به دنبال شانس هستند + تصاویر


  تهیه و ترجمه:: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان  اعتقاد به شانس در ملل مختلف


  اعتقاد به شانس در ملل مختلفشانس و اقبال واژه ای است که بیشتر افراد با آن آشنا هستند و به آن اعتقاد دارند. این اعتقاد از گذشته تاکنون وجود داشته است و مردم هر کشوری به چیزی خاص، نسبت خوش یمنی و به برخی چیزهای دیگر نیز بدیمنی را نسبت می دهند. علاوه بر آن سعی می کنند با انجام مراسم و آیین های خاص، شانس و اقبال بد را از خود دور کنند.
  ازتک ها، مایاها و اینکاها مشخصا به ارتباط مستقیم بین تشریفات مذهبی و آیین پرستش خود و شانس معتقد بودند. در این فرهنگ ها قربانی کردن انسان ها (داوطلبانه و یا استفاده از اسرای دشمن) راهی برای راضی کردن خدایان بود. آنها با قربانی کردن انسان ها و تقدیم آن به خدایان در حقیقت برکت را به شهر خود می آوردند. مایاها معتقد بودند هدیه خون به خداوند باعث دوری بدبختی و بدشانسی از زندگی و شهر آنها می شود. مردان و زنان در قربانگاه دست و پاهایشان را با شیئی تیزی می بریدند و با این عمل درواقع خون خود را به خدایان، تقدیم می کردند و از شر شانس بد درامان می ماندند.
  در برخی کشورهای آفریقایی هم به جادوگرها بسیار اعتقاد داشتند و گمان می کردند آنها می توانند در خوشبختی و یا بدبختی آنها دخالت مستقیم داشته باشند. برخی فرهنگ ها اعداد را نشانه خوشبختی و یا بدبختی خود می دانند. این مساله در فرهنگ های آسیایی قویتر است. بسیاری از مردم برای به دست آوردن شماره تلفن، پلاک خودرو و یا خانه حاضرند در قبال دریافت اعداد خوش یمن هزینه بالایی بپردازند.
  بسیاری از افراد در سراسر دنیا سمبل هایی به عنوان نشانه خوشبختی درنظر می گیرند. از این موارد می توان به یافتن یک سکه که سر آن به طرف بالا باشد اشاره کرد. برخی نیز نعل اسب، شبدر چهارپر، پای خرگوش و یا پینه دوز را نشانی از سعادت و شانس می دانند. گروهی دیگر نیز معتقدند به همراه داشتن مجسمه های کوچکی از فیل به شرطی که خرطومش را بالا گرفته باشد برایشان شانس می آورد.
  در چین به عدد ۸ به دیده یک عدد خوش یمن نگاه می کنند. برخی افراد عدد ۷ را سمبل شانس خود می دانند. برخی افراد معتقدند اگر یک پره چای روی فنجان بایستد آن روز شانس با آنها یار است. به تخته و چوب زدن هم یکی دیگر از این موارد است. در بسیاری از کشورها مردم معتقدند با این عمل، خوش شانسی به آنها روی می آورد. در قرون وسطی اعتقاد مردم بر این بود که ارواح در درختان زندگی می کنند و با کوبیدن دست خود بر آن درواقع ارواح بد را از خود دور می کردند.
  مردم در طی تاریخ برخی چیزها را هم نشانه بدشانسی می دانستند و از آن دوری می کردند. برخی از این عقاید هنوز هم ادامه دارد. عدد ۱۳ به اعتقاد بیشتر مردم یکی از اعداد نحس محسوب می شود.
  در چین هم به عدد ۴ به عنوان یک عدد منحوس و نشانه بدشانسی می نگرند. زیرا تلفظ آن در چین بسیار شبیه به «سی» به معنای مرگ است. مردم ژاپن نیز عقیده مشابهی دارند. اگر درحال راه رفتن ناگهان یک گربه سیاه جلوی پایتان سبز شود نیز نشانه بدشانسی است.
  برخی مردم نیز شکسته شدن آینه را بدیمن می دانند و معتقدند درصورت شکستن آینه تا هفت سال بدشانسی به سراغ آنها می آید. در برخی کشورها مردم از قراردادن کلاه روی تخت خواب دوری می کنند و یا چتر خود را هرگز داخل خانه باز نمی کنند زیرا آن را بدیمن می دانند. برخی افراد کشتن یک پینه دوز و یا عنکبوت در خانه کسی، ردشدن از زیر نردبان را بد می دانند.
  در نقاطی از جهان، مردم گفتن موفق باشید راهم مجاز نمی دانند و یا در پاسخ به آرزوی خوشبختی دیگران هرگز نباید به آنها بگویید متشکرم زیرا آن را بدیمن می دانند. در انگلستان قرارگرفتن کفش روی میز به منزله یک اتفاق بسیار ناگوار است و معتقدند مرگ یکی از اعضای خانواده را به دنبال دارد.
  در برخی دیگر از نقاط جهان ریختن نمک را فاجعه می دانند آنها معتقدند شیاطین برای دزدیدن نمک به خانه شما سرزده اند اگر در خانه ای این اتفاق افتاد، سایر افراد خانواده سعی می کنند با پاشیدن نمک بر شانه چپ شخص خاطی، شیاطین را از او دور کنند. گروهی نیز معتقدند قدم گذاشتن بر ترک های پیاده رو یا خیابان منجر به شکستگی کمر مادر آنها می شود. در میان نیروی دریایی انگلستان، این عقیده رواج دارد که کشتی ها نباید در روز جمعه به ساحل برسند. میدان تئاتر هم خالی از خرافات نیست.
  گروهی معتقدند اگر به بازیگری که در حال رفتن به روی صحنه است بگوییم موفق باشد به معنای این است که آرزوی شکستن دست و پایش بر روی سن را دارید. در میان تئاترها برخی مردم به نام تئاتر مکبث اشاره نمی کنند و آن را بدیمن می دانند. هرگاه این تئاتر بر صحنه باشد به آن به عنوان بانوی اسکاتلندی اشاره می شود. گروهی پرواز یک پرنده به سمت پنجره و ورود او به خانه را به نشانه بدشانسی می دانند.
  آنها معتقدند در این صورت یکی از افراد خانواده می میرد و یا شب قبل مرده است. گروهی نیز معتقدند در صورت مردن پرنده، اتفاق بدی خواهد افتاد. گروهی نیز چپ دست بودن، گرفتن ناخن در شب و شبدر پنج پر را بدیمن می دانند. در انگلستان قرار دادن نعل اسب به صورت وارونه را نشانه بدشانسی می دانند و معتقدند این عمل باعث دور شدن خوشی ها از آنهاست ولی در ایتالیا مردم نعل اسب را فقط به صورت وارونه نگهداری می کنند و معتقدند برای آنها خوش شانسی می آورد. در برخی نقاط جهان مردم معتقدند در هنگام پختن نان بهتر است از نگاه های مستقیم به دیگر افراد خودداری کنید تا بتوانید نان پخته شده را با سعادت و خوشبختی مصرف کنید.
  ● اعتقاداتی در مورد برآورده شدن آرزوها
  در پاره ای از نقاط جهان مردم معتقدند با فوت کردن شمع های روی کیک تولد به آرزوهایتان می رسید ولی مواظب باشید آرزویتان را با کسی در میان نگذارید وگرنه برآورده نمی شود. گروهی دیگر نیز اعتقاد دارند بهتر است کیک را از انتهای آن بخورید تا آرزویتان تحقق یابد.
  نوعی گیاه پرزدار نیز در برخی نقاط جهان موجود است و مردم معتقدند وقتی با تمام قوا به آن فوت کنی و تمام پرزهای آن را از برگ ها جدا کنید حتما آرزوی شما برآورده می شود. گروهی نیز معتقدند وقتی دو نفر استخوان خشک سینه بوقلمون یا مرغ را به سمت خودشان بکشند، هر کدام که نیمه بلندتر را داشت به آرزویش می رسد. خوردن سیب در عید کریسمس سلامتی و شادابی و برآورده شدن آرزوها در سال جدید را به همراه خواهد داشت.گروهی معتقدند برای رهایی از نحوست شکست آینه بهتر است ۷ ساعت به تکه های آن دست نزنید.
  یک ساعت به ازای هر سال. پس از آن تکه های مهتاب را در زیر نور مهتاب مدفون کنید. به این ترتیب از بدشانسی نجات پیدا می کنید. در صورتی که یک گربه سیاه جلوی شما سبز شد اصلا نگران نشوید می توانید با تف کردن، جلوی اتفاقات ناخوشایند را بگیرید.
  در اسکاتلند مردم در آستانه سال نو با اعتقاد به عقاید و آیین پیشینیان خود در جشن های سنتی شرکت می کنند. هوگمانی یکی از سنت های مردم اسکاتلند است که شامل آتش بازی و پیاده روی دسته جمعی مردم با چراغ قوه و یا مشعل های روشن است. مردم اعتقاد دارند با انجام این عمل در آستانه سال نو، سال بسیار خوبی را آغاز می کنند و خوشبختی به خانه های آنها سرمی زند.
  مردم بعد از نیمه شب با زدن سنج، خوردن نوشیدنی و کلوچه های ترد به شادی و پایکوبی می پردازند و آواز ویژه این شب را زیرلب زمزمه می کنند. از سمبل های شانس که موردعلاقه مردم اسکاتلند است می توان به سکه های خوش شانسی، شبدر چهار پر، نعل اسب، مجسمه بودا، نقشه های گنج، عدد ۱۳، کیف های مخصوص، فیل های یشمی رنگ و چشم زخم اشاره کرد.
  در اوزاکای ژاپن، در آغاز سال نو فستیوال سنتی زیبایی برای خوشبخت و خوش شانس بودن برگزار می شود و در این فستیوال، پرنده چوبی کوچکی به نام فنچ را با هم ردوبدل می کنند. مردمی که به دنبال شانس بهتر در زندگی خود هستند پرنده های چوبی قدیمی خود را که در ژاپن، «اوسو» نامیده می شود با هم تعویض می کنند تا شانس هر چه بیشتر به خانه آنها نزدیک شود.
  گروهی از کشیشان هم تعدادی پرنده آب طلا کاری شده را از محل قدسی و مقدس خود خارج کرده در نور کم و بی رنگ آتش بازی ها دست به دست می کنند تا همگان آن را ببینند و از یمن و برکت آن بهره ببرند. بچه ها هم به شانس و سمبل های آن اعتقاد دارند آنها اسباب بازی های محبوب خود، دوستان، برخی انواع سنگ، فرشتگان، حیوانات خانگی و رنگین کمان را به عنوان سمبل ها و نشانه های شانس می دانند.
  در هندوستان خانواده ها اعتقادات مختلف و متنوعی دارند آنان رنگ های زرد، قرمز و سفید را به عنوان رنگ های شانس می شناسند. خانواده های هندی بسیار سنتی هستند و مراسم جشن سال نو را همراه با پدربزرگ و مادربزرگ برگزار می کنند. بزرگ خانواده که معمولا پدربزرگ است یک ظرف حاوی ذغال داغ را در مرکز دایره خانوادگی قرار می دهد و سپس از داخل کیسه ای پودر سدر را روی ذغال می پاشد.
  با این عمل، دودسیاه رنگی برپا می شود. پدربزرگ از یک پرعقاب به عنوان بادبزن عمل می کند دود را به سمت خانواده اش هدایت می کند و با زبان بومی خود برای سعادت و بهروزی و سلامت خانواده دعا می کند. هندی ها معتقدند با انجام این عمل، تمام افراد خانواده در طی سالی که در پیش دارند از شر تمام نابسامانی ها و بدی ها در امان خواهند ماند. زیرا بدی ها از گذشته حرکت می کنند، از خانه خارج می شوند و جای خود را به خوبی ها می دهند.


  ترجمه؛ میترا جلیلی


  منبع : روزنامه کارگزاران


  شانس و اقبال از آن جمله اعتقاداتی است که باورهای مرتبط با آن را با هیچ معیار علمی نمی‌توان سنجید اما هیچ کسی نیست که بتواند ادعا کند گاهی در گوشه ذهنش به آن نمی‌اندیشد. در این میان خیلی‌ها هستند که در باور عمومی خوش‌شانس شمرده می‌شوند و خیلی‌های دیگر هم بدشانس نامیده می‌شوند. اگر چه که نمی‌شود به لحاظ علمی و منطقی از رد یا اثبات آن سخن گفت، اما مطمئنا تاثیرات روانی آن بر افراد امری کاملا مشهود است. در این میان خیلی‌ها به اعداد خاصی اعتقاد دارند که برایشان شانس می‌آورد، خیلی‌ها لباس‌هایی می‌پوشند که معتقدند بر روی احتمالات زندگیشان تاثیرگذار است، بعضی‌ها به رنگ خاصی اعتقاد دارند و برخی‌ها هم به اشیاء خاصی. این آخرین گروه معمولا در تزیینات خانه‌شان همیشه سعی می‌کنند تا از اشیا و وسایلی استفاده کنند که معتقدند برایشان شانس می‌آورد. اینگونه وسایل اغلب تزیینی هستند و در فرهنگ‌های مختلف با هم فرق می‌کنند. تعدادی از این وسایل تزیینی که در فرهنگ‌های مختلف نماد ایجاد شانس و موفقیت هستند را در ادامه برای شما معرفی کرده‌ایم.

  هلال ماه:
  اعتقاد بر این است که سمبل هلال ماه در وسایل تزئینی، باعث ایجاد شانس‌های جدید و موفقیت در پروژه‌ها، فعالیت‌ها و خلاصه تمام چیزهای تازه آغاز گردیده، می‌شود.

  خمسه:
  این نماد در بسیاری از فرهنگ‌ها جایگاه خاصی دارد و برای دور کردن چشم زخم استفاده می‌شود. خمسه یا پنجه همچنین تمثیلی از صداقت و صبر است.

  مجسمه‌های فیل:
  فیل نماد موفقیت، قدرت، بهره وری، شانس و استقامت است. علاوه بر این بسیاری اعتقاد دارند اگر هفت مجسمه فیل در ابعاد مختلف را، از کوچک به بزرگ به گونه‌ای بچینید که چهره آن‌ها به درب خانه نگاه کند، برکت آن خانه بیشتر شده و احتمال صاحب خانه شدن بیشتر می‌شود.

  فرشته:
  بعضی‌ها به دلیل علایقشان به نماد فرشته، وسایل تزیینی که دارای این طرح است را انتخاب می‌کنند. اما به باور بسیاری فرشتگان نور، برکت و شانس با خود به همراه دارند.

  انار:
  مجسمه این میوه بهشتی، سمبل سال نو و خوشبختی‌های جدید است و به اعتقاد بسیاری انار به همراه خود برکت می‌آورد.

  مجسمه لاک پشت:
  لاک پشت که نماد موفقیت و عمر طولانی است، وسیله تزیینی مناسبی هم برای خانه هم برای محل‌های کار است. خیلی‌ها معتقدند که لاک پشت، انرژی مثبت درون خانه را فعال کرده و به صاحب خانه شدن کمک می‌کند.

  جارو:
  جاروهای دستی کوچکی که با گل و آینه تزیین شده‌اند، از گذشته‌های دور تا به امروز نماد شانس در منازل هستند. گل‌های روی جارو تمثیلی از محبت و خوشبختی و آینه نیز سمبل آرامش و خلوص است. در کشور ما در مناطق شمالی بیشتر از این وسیله تزیینی شانس آور استفاده می‌شود.

  نظر قربانی:
  نظر قربانی در خانه بسیاری از ما یافت شده و اعتقاد به آن در فرهنگ ما ریشه کهنی دارد. باور می‌شود که نظر قربانی دور کننده تمام بدی‌ها و حسادت‌ها بوده و برای صاحب خود شانس می‌آورد.

  نعل اسب:
  نعل یکی از شناخته شده‌ترین نمادهای شانس آوری است که در کشور ما نیز زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نماد را بیشتر بر روی درب ورودی خانه آویزان می‌کنند.
   
  منبع: آهنگ زندگی
  نگه داری این وسایل در خانه شانس می‌آورد!
   

  Share Facebook Twitter Google+ Google Gmail
  نعل اسب
  شانس می‌آورد
  نگه داری این وسایل در خانه
  شانس و اقبال


  منبع:

  http://www.iranneeds.com/home/280-851-201872/%D9%86%DA%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF!.aspx

  مطالب مرتبط
 • مطالبی که شما از آن ها خوشتان خواهد آمد...
 • دعای پیش از دعا کردن از حضرت علی (ع)
  معنی و تعبیر خواب رنگ خاکستری خواب سیاه و سفید تعبیر دیدن رنگ خاکستری در خواب
  معنی و تعبیر خواب علائم راهنما نشانه های راهنما
  معنی و تعبیر خواب رودخانه دیدن رودخونه خروشان در خواب رودخانه ارام و شفاف راکد متلاطم
  معنی و تعبیر خواب رنگ ارغوانی دیدن رنگ ارغوانی در خواب تعبیر خواب رنگها
  معنی و تعبیر خواب دیدن شیر حیوانی و حیوانات وحشی
  معنی و تعبیر خواب دیدن اعضای بدن و ارتباط ان با سلامت روح و جسم
  معنی و تعبیر خواب بیرون امدن دل و روده و پاره شدن شکم
  تاثیرات علمی ماه شب چهارده و قرص کامل ماه روی انسان و حیوانات
  عکس های زنی با سه پستان زنی با سه سینه
  بهترین و رومانتیک ترین شهرهای دنیا برای ماه عسل
  طنز شرایط بله گفتن عروس در استان های مختلف
  تصاویر طنز همراه نوشته
  مطالب بامزه خنده دار سرگرمی جدید تلگرامی
  مطالب و عکس جدید برای کانال تلگرام
  عکس نوشته خنده دار مذهبی و چهل عکس جالب
  خلاصه رمان سادگی های دلم و دانلود برای موبایل اندروید جاوا
  شصت عکس طبیعت زیبا در فصل ها و مکان های مختلف
  بیست عکس زیباترین و جذاب ترین و عجیب ترین مناطق طبیعت روی زمین
  عکس طنز خفن بامزه باحال کانال تلگرام ایرانی و خارجی جدید 95
  عکس های زیبا و ارام بخش طبیعت
  عکس های خنده دار از فوتبال
  عکس های جالب و خنده دار از زرنگی چینی ها
  خنده دارترین عکس ها جمع اوری از اینستاگرام و تلگرام
  گلچین عکس خنده دار ایرانی از کانال تلگرام
  صد عکس خیلی بامزه طنز باحال جالب برای کانال تلگرام
  دانلود اهنگ جدید رضا پیشرو +عکس
  دانلود البوم جدید حمید عسکری+عکس
  دانلود گلچین اهنگ ایرانی جدید 95
  دانلود تک اهنگ ایرانی جدید
  دانلود اهنگ و فول البوم علی باباو البوم سورنا
  دانلود فول البوم محمد علی زاده
  دانلود جدیدترین اهنگ ها مرداد ماه 95
  سنجش عشق با تست
  شعر درباره خیانت
  36 ایده جدید برای تزئین سفره هفت سین
  معنی و تعبیر خواب فحش و ناسزا به خود یا دیگران دادن
  بهترین عکس نوشته ها برای متولدین ماه مهر عکس پروفایل متولد ماه مهر
  انرژی و خواص شناسی سنگ های یاقوت و مرجان و مروارید و صفیر زرد و الماس و لعل
  معنی و تعبیر رنگ و تعداد شاخه های گل درموقع هدیه دادن
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  آخرین مطالب
 • آخرین مطالبی که به تازگی در سایت منتشر شده اند...
 • دو عکس نوشته مخصوص تمام ماهها برای تلگرام لاین و پروفایل
  فال کامل در همه موارد عاطفی و ازدواج و مالی و سلامتی در سال 2017 و سال 1396
  معنی و تعبیر دیدن داس در فال و فنجان قهوه+عکس داس
  دعای پیش از دعا کردن از حضرت علی (ع)
  گفتگو با شیدا قوام‌پوری نویسنده ایرانی کتاب راز سایه
  معنی و تعبیر خواب آدم ها دیدن مردم غریبه و ناشناس در خواب
  معنی و تعبیر خواب ادم ربایی بچه دزدی گروگانگیری تعبیر دیدن خواب بچه دزد
  معنی و تعبیر خواب ادم خوار تعبیر دیدن ادم خوری در خواب
  معنی و تعبیر خواب ادم ماشینی روبات مرده متحرک تعبیر دیدن راه رفتن ادم ماشینی
  معنی و تعبیر عکس گوش ماهی و صدف در فال قهوه تعبیر دیدن صدف در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن صندلی چهارپایه در فال قهوه عکس صندلی چوبی در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن عقرب در فال قهوه تعبیر تصویر عقرب در فنجان قهوه
  معنی و تعبیر تصویر عصا در فال قهوه دیدن عکس عصا در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن عکس شلوار در فال قهوه فال قهوه جدید
  معنی و تعبیر فال قهوه صفحه شطرنج دیدن عکس مهره شطرنج در فال قهوه
  تعبیر دیدن شمشیر در فال قهوه عکس شمشیر و دشمن در فال قهوه
  معنی و تغبیر عکس شمع در فال قهوه تعبیر شمع روشن و خاموش در فال قهوه
  معنی و تعبیر خواب جدایی و رها کردن تعبیر خواب رها کردن
  معنی و تعبیر خواب دیدن رنگ ها در خواب دیدن رنگ سبز قرمز نارنجی در خواب رنگ سفید
  معنی و تعبیر خواب اب نبات دیدن ابنبات شیرین یا ترش در خواب
  تعبیر خواب ادامس- جویدن آدامس در خواب و معنی ادامس خوردن در خواب
  معنی و تعبیر خواب رنگین کمان دیدن رنگین کمان در خواب دیدن رنگ سبز قرمز نارنجی در خواب رنگ سفید
  تعبیر خواب رنگ ها معنی دیدن یک رنگ واضح در خواب تعبیر دیدن خواب رنگی
  معنی و تعبیر خواب رنگ سیاه تعبیر دیدن رنگ سیاه در خواب رنگ مشکی در خواب
  معنی و تعبیر خواب رنگ خاکستری خواب سیاه و سفید تعبیر دیدن رنگ خاکستری در خواب
  معنی و تعبیر خواب دیدن روباه روباه در خواب روباه زرد نارنجی رنگی سفید
  معنی و تعبیر خواب علائم راهنما نشانه های راهنما
  معنی و تعبیر خواب رودخانه دیدن رودخونه خروشان در خواب رودخانه ارام و شفاف راکد متلاطم
  معنی و تعبیر خواب رنگ ارغوانی دیدن رنگ ارغوانی در خواب تعبیر خواب رنگها
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین دی ماه برج جدی
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین بهمن ماه برج دلو
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین اسفند ماه برج حوت
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین ابان برج عقرب
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین مهر برج میزان
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین اذر برج قوس
  طالع بینی و فال امسال متولدین مرداد برج اسد در سال 2017 سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین تیر برج سرطان در سال 2017 سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین شهریور برج سنبله در سال 2017 سال96
  طالع بینی و فال امسال متولدین خرداد برج جوزادر سال 2017 و سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین اردیبهشت برج ثور در سال 2017 و سال 96