پنجشنبه 02 بهمن 1399
فال تاروت ورق قهوه طالع بینی تعبیر خواب
جای تبلیغات شما
خرید شارژ
برترین کاربر ماه
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
اتاق آرزو
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

دیگرامکانات
هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
معنی و تعبیر خواب نان و نانوایی خواب خوردن نان و ارتباط ان با مسائل معنوی
 • تعداد بازدید : 5063
 • معنی و تعبیر خواب نان و نانوایی خواب خوردن نان و ارتباط ان با مسائل معنوی

     نان‌  


  نان‌ به‌ عنوان‌ يك‌ ماده‌ غذايي‌، جزيي‌ اساسي‌ وضروري‌ در تمام‌ برنامه‌هاي‌ غذايي‌ محسوب‌مي‌شود. در هنگام‌ فقر و تنگدستي‌ نيز نان‌ يك‌ ماده‌سير كننده‌ به‌ شمار مي‌رود و در زندانها نيز به‌زندانيان‌ نان‌ و آب‌ مي‌دهند تا در اثر بي‌غذايي‌ ازدنيا نروند. در دين‌ مسيح‌، حضرت‌ عيسي‌ مسيح‌ وتمثالش‌ «نان‌ زندگي‌« است‌ و در زبان‌ يأجوج‌ ومأجوج‌ مشهور از نان‌ براي‌ اشاره‌ به‌ پول‌ و ماديات‌استفاده‌ مي‌كردند. در تمام‌ فرهنگ‌ها هم‌ از بعدجسماني‌ و هم‌ از بعد متافيزيكي‌ نان‌ يك‌ ماده‌غذايي‌ اساسي‌ و ضروري‌ در زندگيست‌. نان‌ از جنبه‌يك‌ سمبل‌ پرمعنا و پيام‌ دهنده‌ در خواب‌ نيز موردبررسي‌ زيادي‌ قرار گرفته‌ است‌. نان‌ در خواب‌مي‌تواند نمايانگر آن‌ چيزهاي‌ فوق‌ العاده‌ عالي‌ ومثبتي‌ باشد كه‌ در خلال‌ سفر زندگي‌ تان‌ آموخته‌ايد.نان‌ در خواب‌ مي‌تواند سمبل‌ مسايلي‌ اساسي‌ و«نيك‌« باشد كه‌ منافع‌ عالي‌ و مثبتي‌ را در آينده‌ به‌بار مي‌آورد. نان‌ در خواب‌ نمادي‌ معنوي‌ محسوب‌مي‌شود و مي‌تواند نشان‌ دهنده‌ ارتباط و پيوندي‌بنيادي‌ و عميق‌ و پر محتوا با ديگران‌ و يا خداوندباشد. در صورت‌ مشاهده‌ چنين‌ خوابي‌ لازم‌ است‌ كه‌تمام‌ جزييات‌ خوابتان‌ را بررسي‌ نماييد، ولي‌اطمينان‌ داشته‌ باشيد كه‌ نان‌ يك‌ سمبوليسم‌ مثبت‌جهاني‌ دارد و همچنين‌ با خود آرامش‌ و صلح‌ وصفايي‌ مثبت‌ و سودمند را به‌ ارمغان‌ مي‌آورد.


  معنی و تعبیر خواب نابینایی ندیدن تاریکی و خواب کور شدن
 • تعداد بازدید : 3089
 • معنی و تعبیر خواب نابینایی ندیدن تاریکی و خواب کور شدن

     نابينايي‌  


  اشخاصي‌ كه‌ در عالم‌ حقيقت‌ به‌ راستي‌ نابيناهستند، قادر نيستند كه‌ دنياي‌ اطراف‌ خود راببينند. آنها فقط مي‌توانند با چشم‌ عقل‌ و هوش‌ وحواس‌شان‌ تصوراتي‌ را مجسم‌ و ادراك‌ كنند. اگرخواب‌ ببينيد كه‌ خودتان‌ نابينا هستيد، اين‌ به‌ منزله‌يك‌ پيغام‌ از سرشت‌ روح‌ و روان‌ تلقي‌ مي‌شود.مشاهده‌ نابينايي‌ به‌ هر شكل‌ در خواب‌ نشان‌ دهنده‌آن‌ است‌ كه‌ بيننده‌ خواب‌ راغب‌ و مايل‌ نيست‌ كه‌برخي‌ از جنبه‌هاي‌ زندگي‌اش‌ را ببيند و با آنها مواجه‌شود. ممكن‌ است‌ يك‌ نقطه‌ كور در ذهن‌، قلب‌ و ياروح‌ وجود داشته‌ باشد. امكان‌ دارد كه‌ بيننده‌ خواب‌توسط اطلاعات‌ موجود در ضمير ناخودآگاهش‌ كه‌ به‌واسطه‌ اين‌ چنين‌ خوابي‌ پردازش‌ و ظاهر مي‌شوند،مورد تهديد قرار گرفته‌ باشد و نتواند توجه‌ ضميرخودآگاهش‌ را به‌ آن‌ جلب‌ كند. خوشبختانه‌ اين‌چنين‌ خوابهايي‌ در طبيعت‌ ادواري‌ و چرخه‌اي‌هستند. پيغامي‌ كه‌ به‌ موقع‌ دريافت‌ نشود، به‌ اين‌شكل‌ در آينده‌ خودش‌ را نشان‌ مي‌دهد و تكرارمي‌كند. هدف‌ اصلي‌ چنين‌ خوابهايي‌ اين‌ است‌ كه‌ مارا از تمام‌ جنبه‌هاي‌ شخصيتي‌ خودمان‌ و زندگاني‌مان‌ آگاه‌ و مطلع‌ سازند. روشنگري‌، روشن‌ بيني‌،سازگاري‌ و تلفيق‌ اجزاء و بخش‌هاي‌ ضمير ناخودآگاه‌و ضمير خودآگاه‌ مستلزم‌ وقت‌ و رغبت‌ و اشتياق‌است‌. آنچه‌ را كه‌ هم‌ اكنون‌ نمي‌توانيد در خواب‌تان‌ببينيد و در حقيقت‌ احساس‌ نابينايي‌ مي‌كنيد،زماني‌ كه‌ توانايي‌ آن‌ را پيدا نماييد كه‌ به‌ نحومؤثرتري‌ با آن‌ پيغام‌ كنار بياييد، برايتان‌ قابل‌ رؤيت‌و ديدني‌ خواهد شد. از اين‌ توصيف‌ مي‌توانيد درمورد تعبير سمبل‌هاي‌ «تاريكي‌« و «خوابيدن‌« نيزاستفاده‌ كنيد.


  معنی و تعبیر خواب چاق شدن فربهی تپل شدن خواب اضافه وزن زیاد
 • تعداد بازدید : 2229
 • معنی و تعبیر خواب چاق شدن فربهی تپل شدن خواب اضافه وزن زیاد

     چاقي‌ (فربهي‌)  


  مطابق‌ معمول‌، تعبير اين‌ خواب‌ نيز درارتباط مستقيم‌ با خود شما است‌. ممكن‌ است‌نگران‌ وضع‌ ظاهري‌ خودتان‌ باشيد و يا از چاق‌شدن‌ به‌ شدت‌ مي‌ترسيد. بهتر است‌ در رابطه‌ بااين‌ جنبه‌ زندگي‌ تان‌ كاملا واقع‌ بين‌ باشيد. اگرخيلي‌ لاغريد و نمي‌توانيد از نگراني‌ نسبت‌ به‌وزنتان‌ دست‌ بكشيد، لازم‌ است‌ كه‌ به‌ پزشك‌مراجعه‌ نماييد. به‌ لحاظ روان‌شناسي‌، چاقي‌معمولا نشان‌ مي‌دهد كه‌ شخص‌ در رابطه‌ بااعتماد به‌ نفس‌ و قدرت‌ تشخيص‌ مشكل‌ دارد. به‌هر حال‌ چاقي‌ و چربي‌هاي‌ اضافي‌ بدن‌ باعث‌مي‌شوند كه‌ ما به‌ لحاظ عاطفي‌ و احساسي‌ ازديگران‌ دور بمانيم‌ و از نظر رواني‌ منزوي‌محسوب‌ شويم‌


  دعا های موثر برای به دست اوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی
 • تعداد بازدید : 38840
 • دعا های موثر برای به دست اوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی

  دعاها و ذکرهای افزایش رزق و روزی


  افزایش رزق و روزی

  افزایش رزق و روزی در کل به دوبخش اصلی وابسته است که یکی مربوط به رفتار و اعمل فرد است که قبلا گفتیم و دیگری دعاها و ذکرهایی است که در قران و احادیث امده است.

  بازدید : 423 نفر


   افزایش رزق و روزی همانند بسیاری از مسائل دیگر در اسلام پاسخ و راهکارهایی دارد جامع و موثر که با تکیه و مداومت در انها نتیجه حاصل خواهد شد.

  دعاها و اذکار بسیاری در قرآن و فرمایشات پیشوایان آورده شده است که بهترین ها برای افزایش رزق و روزی هستند و در این بخش لیستی از موثرترین دعاها برای افزایش

  معنی و تعبیر دیدن بادام در فال قهوه و چگونگی عکس بادام در فنجان قهوه
 • تعداد بازدید : 684
 • معنی و تعبیر دیدن بادام در فال قهوه و چگونگی عکس بادام در فنجان قهوه

  دیدن بادام در فال قهوه


  فال قهوه بادام
  دیدن بادام در فنجان : رزق و روزی و نعمت است که با دردسر و دعوا به‌دست می‌آید مغز بادام طالع خوشی دارد.

  بازگشت به فال قهوه

  معنی و تعبیر دیدن انگور در فال قهوه و چگونگی عکس انگور در فنجان
 • تعداد بازدید : 1825
 • معنی و تعبیر دیدن انگور در فال قهوه و چگونگی عکس انگور در فنجان

  دیدن انگور در فال قهوه


  فال قهوه انگور
  دیدن انگور در فنجان : بیش از حد انتظار به او خیر و نعمت می‌رسد، اصراف نکنید.

  بازگشت به فال قهوه

  معنی و تعبیر دیدن انگشتر حلقه در فال قهوه با چگونگی عکس انگشتر در فنجان قهوه
 • تعداد بازدید : 5360
 • معنی و تعبیر دیدن انگشتر حلقه در فال قهوه با چگونگی عکس انگشتر در فنجان قهوه

  دیدن انگشتری در فال قهوه


  فال قهوه انگشتری
  دیدن انگشتری در فنجان : از صاحب مهر و نقش و نشان به او ثروتی خواهد رسید.

  بازگشت به فال قهوه

  معنی و تعبیر دیدن انگشت در فال قهوه با عکس انگشت در فنجان قهوه
 • تعداد بازدید : 2685
 • معنی و تعبیر دیدن انگشت در فال قهوه با عکس انگشت  در فنجان قهوه

  دیدن انگشت در فال قهوه


  فال قهوه انگشت
  دیدن انگشت در فنجان : علامت یکی از عادات پنج گانه می‌باشد.

  بازگشت به فال قهوه


  تعبیر خواب قورباغه معنی دیدن قورباغه در خواب
 • تعداد بازدید : 7872
 • معنی و تعبیر خواب قورباغه در خواب و خوش یمن بودن قورباغه در خواب

    قورباغه‌  


  در كتابهاي‌ قديمي‌ تعبير خواب‌ آمده‌ است‌ كه‌مشاهده‌ قورباغه‌ در خواب‌ خوش‌ يمن‌ محسوب‌مي‌شود و نشان‌ دهنده‌ شادي‌ و دوستي‌هاي‌صميمانه‌ و عالي‌ است‌. از زاويه‌ ديدگاهي‌ جديدتر،مي‌توان‌ گفت‌ كه‌ قورباغه‌ها سمبل‌ ضمير ناخودآگاه‌هستند، چرا كه‌ در آب‌ زندگي‌ مي‌كنند. هم‌ چنين‌قورباغه‌ در خواب‌ سمبل‌ دگرگوني‌ و تغيير از نوع‌مثبت‌ است‌.


  معنی و تعبیر خواب قایق در اب سفر دریایی با قایق و ارتباط ان با احساسات و عواطف
 • تعداد بازدید : 1647
 • معنی و تعبیر خواب قایق در اب سفر دریایی با قایق و ارتباط ان با احساسات و عواطف

     قايق‌  


  همانگونه‌ كه‌ در تمام‌ سمبل‌هاي‌ خواب‌ ذكر شده‌،آب‌ به‌ هر شكلي‌ در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ ضميرناخودآگاه‌، عواطف‌، احساسات‌ و تجربيات‌ اندوخته‌شده‌ روحي‌ شما محسوب‌ مي‌شود. چنين‌ خوابهايي‌با در نظر گرفتن‌ محتواي‌ خوابهايتان‌ مي‌توانندتعابير و تفاسير متعدد و متفاوتي‌ داشته‌ باشند.قايق‌ در خواب‌ مي‌تواند نشان‌ دهنده‌ شما و شيوه‌اي‌باشد كه‌ شما بدان‌ وسيله‌ از طريق‌ احساسات‌ وعواطف‌تان‌ در زندگي‌ پيشروي‌ مي‌كنيد. همچنين‌مي‌تواند نمايانگر سفر زندگاني‌، ماجراها و حوادث‌ وكند و كاو در ضمير ناخودآگاهتان‌، يا در ارتباط بااشخاصي‌ باشد كه‌ همگي‌ در همان‌ قايق‌ هستند وبدين‌ وسيله‌ چيزي‌ را كه‌ همه‌ در آن‌ مشترك‌ هستيم‌به‌ شما خاطر نشان‌ مي‌سازد. در هنگام‌ تعبير اين‌خواب‌، لازم‌ است‌ كه‌ نحوه‌ سفر و ويژگي‌ قايق‌ را به‌دقت‌ بررسي‌ كرده‌ و در نظر بگيريد. معبران‌ قديمي‌كه‌ براساس‌ خرافات‌ تعبير خواب‌ مي‌كردند، معتقدبودند كه‌ اگر اين‌ سفر دريايي‌ شما آرام‌ و بدون‌مشكل‌ باشد، بدان‌ معناست‌ كه‌ مي‌توانيد به‌ راحتي‌به‌ هدفهايتان‌ در زندگي‌ برسيد و اگر سفري‌ طوفاني‌و متلاطم‌ داشتيد، بايد خودتان‌ را براي‌ مواجهه‌ بايك‌ نگراني‌ يا مبارزه‌ عاطفي‌ و احساسي‌ آماده‌ كنيد.


  معنی و تعبیر خواب قبر و قبرستان گورستان مرگ و ارتباط ان با افسردگی
 • تعداد بازدید : 4356
 • معنی و تعبیر خواب قبر و قبرستان گورستان مرگ و ارتباط ان با افسردگی

     قبر يا قبرستان‌  


  مشاهده‌ قبر در خواب‌ كلا ناراحت‌ كننده‌ و نشان‌دهنده‌ شكلي‌ از مرگ‌ است‌. به‌ نظر نمي‌رسد كه‌چنين‌ خوابهايي‌ تعبيري‌ شاد و اميدوار كننده‌داشته‌ باشند. اين‌ گونه‌ خوابها نشان‌ دهنده‌ مسايلي‌هستند كه‌ مستلزم‌ تفكري‌ عميق‌ مي‌باشند و به‌هيچ‌ وجه‌ سطحي‌ نيستند. هم‌ چنين‌ قبر مي‌تواندنمايانگر ضمير ناخودآگاه‌ باشد. البته‌ اگر اخيراشخصي‌ از نزديكان‌ شما در گذشته‌ باشد، ممكن‌است‌ تا مدت‌ها خواب‌ مرگ‌ و قبرستان‌ را مشاهده‌نماييد و اين‌ امري‌ كاملا طبيعي‌ محسوب‌ مي‌شود.در غير اين‌ صورت‌، لازم‌ است‌ كه‌ حال‌ و هواي‌احساسي‌ تان‌ را در زندگي‌ روزمره‌ بررسي‌ نماييد.اگر در زندگي‌ تان‌ به‌ هر شكلي‌ احساس‌ درماندگي‌ ياافسردگي‌ مي‌كنيد، عميق‌تر بينديشيد و تلاش‌ كنيدتا هوشياري‌ دروني‌ و هويت‌ معنوي‌ تان‌ را ارتقاءدهيد.


  معنی و تعبیر خواب گل یا خاک مرغوب و حاصل خیز یا نامرغوب و غیر قابل کشت
 • تعداد بازدید : 1155
 • معنی و تعبیر خواب گل یا خاک مرغوب و حاصل خیز یا نامرغوب و غیر قابل کشت

    گل‌ يا خاك‌  


  مشاهده‌ توده‌ گل‌ در خواب‌ مي‌تواند نشان‌دهنده‌ وضعيت‌ فكري‌ شما يا موقعيت‌ خاصي‌ اززندگي‌ روزمره‌تان‌ باشد. مي‌تواند نمايانگر يك‌ارتباط، يك‌ كار مخاطره‌آميز تجاري‌ يا هر بخش‌ديگري‌ از زندگي‌تان‌ باشد كه‌ شما يا شخص‌ ديگري‌در آن‌ زمينه‌ صادقانه‌ رفتار نكرده‌ايد. همچنين‌ مي‌تواند نشان‌ دهنده‌ رفتارهاي‌ناشايست‌ و وضعيت‌ غيراخلاقي‌ طرز تفكر شماباشد. با در نظر گرفتن‌ جزييات‌ چنين‌ خوابهايي‌،مي‌توانيد دريابيد كه‌ مي‌خواهند شما را به‌ تغيير وبهبود بخشيدن‌ رفتار و كردار دروني‌ و بيروني‌تان‌ترغيب‌ كنند. مشاهده‌ خاك‌ در خواب‌ معمولانمايانگر خلاقيت‌، باروري‌ و امكان‌ رشد و ترقي‌است‌. خاك‌ غني‌ و حاصلخيز مي‌تواند نشانه‌ آن‌باشد كه‌ زمان‌ مناسب‌ براي‌ كار كردن‌ و شروعي‌جديد فرا رسيده‌ است‌. مشاهده‌ خاك‌ خشك‌،نامرغوب‌ و غيرقابل‌ كشت‌ مي‌تواند بازتاب‌ وانعكاسي‌ از حالات‌ روحي‌ و خلق‌ و خوي‌ منفي‌ شماباشد كه‌ شامل‌ احساسات‌ دلتنگ‌ كننده‌ و در كل‌بي‌حوصلگي‌، كسالت‌ و پوچي‌ و بيهودگي‌ مي‌شود.


  تعبیر ده خواب رایج شمع دستشویی و دندان و پرواز کردن و سقوط کردن وامتحان و رانندگی و تحت تعقیب بودن
 • تعداد بازدید : 1466
 • تعبیر ده خواب رایج شمع دستشویی و دندان و پرواز کردن و سقوط کردن وامتحان و رانندگی و تحت تعقیب بودن

  10 رویای رایج که همه ما آن را تجربه کرده‌ایم

  خواب‌های شما چه می‌گویند؟

  حتما برای شما هم اتفاق افتاده که صبح ناگهان از خواب بیدار شده و از دیدن یک خواب عجیب هیجان زده شوید. برخی از خواب‌های معمول را که اکثر افراد آن را تجربه کرده‌اند برای شما تعبیر می‌کنیم.
  برترین مجله اینترنتی ایران  حتما برای شما هم اتفاق افتاده که صبح ناگهان از خواب بیدار شده و از دیدن یک خواب عجیب هیجان زده شوید. این خواب تمام طول روز فکر شما را مشغول می‌کند
  فال و طالع بینی ازدواج با زن متولد شهریور خصوصیات زن متولد شهریور
 • تعداد بازدید : 1164
 • فال و طالع بینی ازدواج با زن متولد شهریور خصوصیات زن متولد شهریور

  فال و طالع بینی ازدواج - زن:شهریور

   

  زن متولد شهريور

  زن متولد شهريور ماه بسيار احساساتي، بي ريا و تزوير خوش قلب، خواستار عشق حقيقي و وفادار به همسر و خانواده است.گفته شد كه اسم صورت فلكي اين ماه « باكره » است و شما لابد با توجه به مفهوم اين كلمه تصور مي كنيد كه زن متولد شهريور موجودي است چشم و گوش بسته، آرام و پاك و منزه مثل يك دانه برف، در حالي كه هيچ بعيد نيست كه سخت در اشتباه باشيد. به هر صورت بهتر است تا اين قسمت را تمام و كمال نخوانده ايد، درباره او قضاوت نكنيد،‌خوبي ها و بدي ها او برايتان روشن خواهد شد و بعد ببينيد كه چطور آدمي است.درباره اين موجود پرشور رك و راست خيلي چيزها وجود دارد كه شما بايد بدانيد. او از جمله كساني است كه ممكن است عيب داشته باشد، اما به طور حتم غل و قش در كارش نيست. اگر بگوييم كه زن متولد شهريور ماه ذاتا با شرم و حيا است، حقيقت محض را گفته ايم و در اين مورد جاي كوچكترين شك و ترديدي نيست. محال است وي را در يك سو مسخره و يا در رل يك دلقك ببينيد. با وجود اين، او يك زن است، مجهز به تمام حربه هاي زنانه، ثبات قدم در شادي آفريني، در مواقعي كه آن را لازم تشخيص بدهيد و در يك چنين مواقعي هر چند سنگ هم كه بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه كار خود باز مي ماند و نه اينكه ضعف از چشم هايش جاري مي گردد.اگر در جايي خوانديد كه يك زن متولد شهريور قانون شكني كرده است، مطمئن باشيد كه داريد عوضي مي خوانيد. او ذاتا از يك چنين رفتاري بيزار است و اين وفاداري نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نيز حفظ مي كند، البته عشق حقيقي، زيرا او به انواع عشق هاي ديگر اصلا علاقه اي ندارد. اگر زن متولد شهريور مشاهده كند كه عشق وي حقيقي نيست، در قطع آن كوچكترين دودلي و ترديدي به خود راه نمي دهد و به هنگام اجراي تصميم خود كوچكترين دودلي و ترديدي به خود راه نمي دهد و به هنگام اجراي تصميم خود كوچكترين هيجاني از وي مشاهده نمي شود. او همان قدر كه از به هم زدن كانون خانوادگي خود تنفر دارد،‌از ريا كاري و دغلبازي در عشق خود بيزار است.وقتي او عشق را به عنوان يك عشق حقيقي قبول كرد، صداقت ذاتي اش موجب مي گردد كه عميقا و از جان و دل خود را وقف آن بكند و به اين دليل به هيچ كس و به هيچ چيز اجازه نمي دهد كه اين خلوص ملكوتي را خدشه دار سازد. او تنها زني است كه در آن واحد هم احساساتي و هم اهل عمل است.عشق زن متولد شهريور از آنچنان گرمي و خلوصي برخوردار است كه بدون شك مورد رشك و حسد ديگران قرار مي گيرد، اما اين گرمي و مخصوصا حصول اطمينان از خلوص آن ممكن است مدتي وقت بگيرد. اين درست است كه عشق، چه از نظر جنبه هاي احساسي و چه از نظر جنبه هاي جسماني، براي يك زنه متولد شهريور چنان مهم به نظر نمي رسد و در او نوعي صبر و تحمل بي پايان نسبت به ابراز آن مشاهده مي گردد، اما هستند تعدادي زيادي از مرداني هم كه معتقدند در امور احساسي و عشقي بايد خيلي آهسته و رمانتيك قدم برداشت و پيش رفت.

  زن متولد شهريور جانبدار كمال است، اما اين حرف مفهومش اين نيست كه خودش هم از هر نظر كامل است. نقاط ضعف او گاهي اوقات خسته كننده مي شوند. براي مثال او ايمان كامل دارد كه در اين دنيا هيچ كس نمي تواند كاري را بهتر و كاملتر از او انجام بدهد و نيز سخت عجول است. آيا هرگز پيش نيامده است كه يك چنين زني را در انتظار گذاشته باشيد؟ او وقتي عصباني است، داد و قال راه نمي اندازد، در و ديوار را به هم نمي ريزد و بشقاب ها را روي سر شما نمي شكند، اما اگر مورد آزار و اذيت قرار بگيرد، ممكن است تمام اين كارها از او سر بزند. در مناسبات خود با زن متولد شهريور سعي كنيد از جر و بحث كردن با او خود داري كنيد، زيرا اين كار به طور حتم دردي را دوا نمي كند و هرگز اين احتمال وجود ندارد كه شما برنده بشويد. اگر خواستيد از وي عذر خواهي كنيد،‌اين كار را مختصر و مفيد انجام بدهيد. او به هيچ صورتي حاضر نيست آلت دست و دلقك ديگران بشود. هوشياري و دقت نظر فراوان وي موجب مي گردد كه مچ تر دست ترين دروغ گو را براي كوچكترين دروغ بگيرد،‌همچنان كه چشمان تيز بينش مي تواند كوچكترين تار موي زني را روي شانه لباس شما تشخيص بدهد. او به طور حتم آدمي ساده و بدون تزوير و ريا است. اما در عين حال حواسش فوق العاده جمع است. نمي توان گفت كه اگر پيراهن هاي شما را براي شستن و اتو كردن به لباسشويي بدهد،‌ هر روز به آنجا سر مي زند تا ببيند آيا اثري از روژ لب روي يخه آن ها هست يا نه، يا لااقل اين كار را در دوره نامزدي خود انجام نمي دهد، اما بعد از ازدواج گاهگاهي كارهايي از اين قبيل را حق مسلم خويش مي داند.

  اين زن در مقابل اقرار به گناهان خويش سر سختي عجيبي نشان مي دهد و به اين دليل شما بايد خطاهاي وي را با ملايمت تمام و به نحوي كه جنبه انتقاد نداشته باشد، ‌به وي گوشزد كنيد. به علاوه اين را هم در نظر داشته باشيد كه عليرغم جنبه هاي ظاهري،‌ در اغلب موارد حق با او است و شما اصلا برايتان مهم نيست كه حق با چه كسي بوده است. اگر بتوانيد از توصيه هاي او در امور مالي بهره برداري فراوان بكنيد، و يا لااقل بهتر خواهد بود كه تنظيم بودجه منزل را به عهده وي واگذار كنيد. او در اين زمينه قابليت فراوان از خود نشان مي دهد. اگر در جوار او هستيد، ‌از انجام كارهاي بچگانه اي نظير جويدن آدامس خودداري كنيد، زيرا شما به هر صورت به قدر كافي موضوع براي جر و بحث كردن با او خواهيد داشت و ديگر لازم نيست كه چيزي به آن اضافه كنيد. به همين ترتيب پوشيدن لباس هاي بسيار فانتزي را هم بايد كنار بگذاريد. با وجود اين، اگر او عشق شما بشود، مي توانيد يك روز در ميان صورت خود را نتراشيد و يا در گرفتن دوش امساك به خرج بدهيد. در دوران نامزدي هر بار كه به ديدن وي مي رويد، خوشبوترين ادوكلن ها را به خود بزنيد، مرتب ترين لباس ها را بپوشيد، سرتان را با دقت هر چه بيشتر شانه بزنيد و قشنگ ترين كراوات ها را بزنيد، تا پاداش خود را بگيريد، و اين پاداش اين است كه چند قدم مانده به در منزل او، قيافه آدم هاي عصباني را به خود بگيريد و وقتي علت را جويا شد، تراكم ترافيك را بهانه بياوريد. او با وجود پي بردن به دروغتان، شما را با خوشرويي تمام پذيرا مي گردد.

  هرگز نخواهيد كه او پا به پاي شما به تماشاي مسابقات اتومبيل راني و فوتبال بيايد. شرح شجاعت ها و قهرمان خودتان را هم براي دوستانتان تعريف كنيد نه براي او. در عوض وقتي با او هستيد، مرتبا اين نكته را يادآور شويد كه از اينكه مي بينيد او دختر سر به هوا و جلفي نيست،‌ بسيار مسرور هستيد. او از آن دخترهايي هم نيست كه با شما به مشروب خوري بنشيند. زن متولد شهريور در هيچ كاري زياده روي نمي كند و خوب مي تواند از خود مراقبت كند و در اين مورد اصلا نيازي به حمايت شما ندارد. هرگز سعي نكنيد كه قدرت جسماني خود را به رخ او بكشيد و در برقرار كردن رابطه نزديك و خيلي صميمي هم قدم پيش بگذاريد و عجله اي به خرج ندهيد. اگر قدري تحمل به خرج بدهيد، به طور حتم موفق تر خواهيد بود و به طور خلاصه سعي كنيد هميشه او پيشقدم باشد.در ابراز صميميت محتاطانه قدم برداريد و با نزاكت تمام پيش برويد،‌ زيرا در غير اين صورت هيچ يك از سازهاي اركستر شما با هم هم آهنگي نخواهند داشت. صحبت از اركستر شد، پس بايد بگويم كه او به احتمال خيلي زياد از تأتر خوشش مي آيد. نمايشنامه هاي رمانتيك روي او تأثير مي گذارند و در اين حالت احساسات كنترل شده خود را راحت تر بروز مي دهند. از اين گذشته او معمولا يك منتقد بسيار ورزيده است و اين امر همراه با آن هوشياري ذاتي كه دارد، به وي امكان مي دهد كه در سالن هاي تأتر يك تماشاگر طراز اول باشد. قدرت تشخيص و تميز نيز يكي ديگر از اختصاصات اوست. پس جاي تعجب نيست كه او نسبت به نمايشنامه ها، كتاب ها و كنسرت هاي درجه اول علاقه فراوان از خود نشان مي دهد و در عين حال آنها را به باد نقد مي گيرد. اين علاقه به انتقاد شامل رنگ كراوات شما، نحوه شانه كردن موهايتان و حرفهايي كه مي زنيد نيز مي گردد. انتقاد براي او مثل تنفس براي شما است. او پيوسته جوياي كمال است و خود نيز در اين كار پيوسته پيشقدم مي باشد. اما اين موضوع را حتما به خاطر داشته باشيد كه انتقاد به هيچ صورتي نبايد شامل حال او گردد. اين كاملا به صلاح شما است كه از نشان دادن عكس العمل انتقاد آميز نسبت به رفتاري كه با شما دارد،‌ خودداري كنيد. او خودش تئوري انتقاد از خود را به شديد ترين وجه به موقع اجرا مي گذارد و به همين دليل هم هست كه اولا رفتار و كردارش تقريبا بدون نقص مي باشد و در ثاني خود را نيازمند به راهنمايي و انتقاد ديگران نمي داند. يكي از مزاياي داشتن زن متولد شهريور اين است كه او در منصرف كردن شما از افكار ناراحت كننده اي در سر داريد، يد طولاني دارد و اين كار را آنچنان استادانه انجام مي دهد كه شما بعد از مدت ها به آن پي مي بريد. علاقه و مهارتي كه او در اين كار از خود نشان مي دهد، مي تواند مبين آن باشد كه از درگير شدن با مشكلات همسر خود و حل و فصل كردن آن ها لذت مي برد.

  از نظر وفاداري كمتر ممكن است يك زن متولد شهريور را ببينيد كه به خاطر مقابله به مثل و انتقام جويي راه خطا را بپيمايد و اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد، مي توانيد با خيال راحت به وي اطمينان داشته باشيد. از نظر عشق هم قلب او خيلي گرمتر از آن است كه به ظاهر مشاهده مي گردد. به اين دليل اگر از وي احساسات پرشوري مشاهده نمي شود، دليل بر آن نيست كه از اين موهبت برخوردار نيست. پس اين موضوع را هميشه به خاطر داشته باشيد و نسبت به رفتار او با خودتان و ديگران خيلي سطحي و سريع قضاوت نكنيد. احساسات عاشقانه او حالت آتش زير خاكستر را دارند و هر لحظه ممكن است اين خاكسترها كنار بروند و باعث تعجب شما بشوند. زن متولد شهريور به طرز ناراحت كننده اي وسواسي و دقيق است و در عوض يكي از رئوف ترين، دست و دلبازترين و خوش قلب ترين مردم روزگار است. به نظر ما اگر زن متولد شهريور وجود نداشت، دنيا پر از معايب كوچكي مي شد كه تحمل مجموع آن ها براي بشر غير ممكن بود. اگر در او رفتار انتقاد آميز هست، قدرت نشان دادن راه چاره هم وجود دارد و به عبارت ديگر‌، انتقاد او را به هيچ صورتي نبايد با عيب جويي اشتباه بگيرد. پس از يكي دو سال زندگي مشترك به اين نكته پي خواهيد برد كه او زني بسيار دقيق و هوشمند است و اگر اسباب ناراحتي وي فراهم نشود، خيلي هم سرزنده، شاد و مجلس آراست. خنده هاي او آشكارا به شما مي فهماند كه آيا از بودن در بين عده اي رضايت خاطر دارد يا بر عكس ناراضي است. او گول زرق و برق را نمي خورد، پس سعي نكنيد كه ايده ها و برنامه هاي فانتزي را به وي بقبولانيد. از نظر او حقيقت زيبا، و زيبايي حقيقت است. سعي كنيد شيوه خاص زندگي وي را درك كنيد و آن را بپذيريد، و آن وقت ببينيد كه با چه ظرافت زنانه اي كفش هاي سرپايي شما را جلو پايتان جفت مي كند و چطور با مهارت تمام اوقات تلختان را خوش مي سارد. او جسم و روح خود را درست در اختيار كسي مي گذارد كه به وي اطمينان مطلق داشته باشد و چون فوق العاده باريك بين است، كوچكترين حركات و وقايع از نظرش پوشيده نمي ماند و بر غم رئوفت و مهرباني ذاتي خود اگر لازم باشد، مي تواند بسيار پرخاشگر و خشن بشود. در محيط خانوادگي شهامت و حس مسئوليت شديد او موجب مي گردد كه وابستگي و روابط نزديكي بين اعضاي خانواده پيدا كند. به احتمال قوي زن متولد شهريور آشپز قابلي است و هرگز غذايي جلو شما نمي گذارد كه از خوردن آن ناراحت بشويد و منزل را هم هميشه مرتب و پاكيزه نگاه مي دارد و به جاي آنكه ظروف روي ميز هال را مملو از شكلات كند(‌كه براي دندان ها و سلامتي مضر است) آن را پر از ميوه مي سازد. اگر شما زن متولد شهريور داريد، بچه هاي خود را هرگز با بيني پاك نكرده، لباس هاي پاره و صورت كثيف نخواهيد ديد. او به كودكان خود اجازه نمي دهد كه با كتاب ها و كاغذهاي شما بازي كنند يا اينكه پا را از حدودي كه برايشان مقرر مي سازد، فراتر بگذارند، و خلاصه انضباط كامل را مراعات مي كند. كمتر ممكن است كه بيش از دو بچه داشته باشد و محال است كه بچه هاي خود را لوس و ننر بار بياورد . در عين حال كوچكترين قصوري نميكند. در حقيقت بايد گفت كه رفتار او با كودكان خود بسته به چگونگي رابطه عاطفي است كه با شما دارد.اگر او از عشق شما نسبت به خودش مطمئن باشد، و اگر شما از زحمات او قدرشناسي بكنيد، آن وقت با تمام وجود به كودكان خود مي رسد و كاري مي كند كه از هيچ نظر كمبودي نداشته باشيد. از نظر بچه ها او مادري شاد و مهربان است. او منزل خود را با انواع گل ها تزيين مي كند و هميشه با پختن انواع كيك يا شيريني سورپريزي براي اعضاي خانواده دارد،‌ به اين ترتيب شما و بچه ها پيوسته مايل خواهيد بود كه هر چه زودتر خودتان را به منزل برسانيد. او به افكار و ايده هاي شما احترام مي گذارد و اگر آن ها را عملي تشخيص داد،‌ با تمام قدرت تشويقتان مي كند تا آنها را به مورد اجرا بگذاريد. اگر خداي نكرده بيمار شديد، مثل يك پرستار دلسوز از شما پرستاري مي كند و در ميهماني ها هم هرگز به فكرش خطور نمي كند كه با گرم گرفتن با يكي از دوستان شما قدري سر به سرتان بگذارد. از نظر طرز لباس پوشيدن بسيار مرتب است و از نظر هم صحبتي بهتر از او خدا خلق نكرده زيرا عملا مي تواند راجع به هر موضوعي عقايد منطقي و صحيحي ابراز كند.پول شما را هرگز بيهوده خرج نمي كند و اسرار زندگي شما را با شدت حفظ مي نمايد و اگر در كار خود با اشكالي مواجه شديد، مي توانيد روي كمك ها و راهنمايي هاي او حساب كنيد.

   

  فال و طالع بینی ازدواج با زن متولد مرداد ماه خصوصیات زن متولد مرداد
 • تعداد بازدید : 1489
 • فال و طالع بینی ازدواج با زن متولد مرداد ماه خصوصیات زن متولد مرداد

  فال و طالع بینی ازدواج - زن:مرداد

   

  زن متولد مرداد

  باهوش، گرم و جذاب، شيك پوش، با شخصيت،‌خواهان تجمل و زندگي لوكس، رياست طلب و فرمانده، دوستدار تعريف و تمجيد و كدبانو است.كمد لباس او معمولا مملو از لباس هاي شيك و مد روز است و كمتر اتفاق مي افتد كه در ماه چند بار به سلماني نرود. او تشنه زندگي اشراف منشانه و پرتجمل است.جذابيت او به حدي است كه به سهولت در دل اطرافيان جا باز مي كند و در دوستان تأثير بسيار مطلوب به جاي مي گذارد.مادري مهربان و صميمي است،‌ اما مي كوشد كه فرزندان خود را مستقل و داراي اعتماد به نفس بار آورد. اگر كار خارج از خانه داشته باشد،‌ هرگز وظايف مادري و همسري را فداي شغل و حرفه خود نمي كند و هر دو را تواما به نحو احسن انجام خواهد داد.بدون شك در زن متولد مرداد لااقل يك چيز هست كه شما از آن خوشتان نمي آيد و آن هم خاطرات و عكس ها و يادگاري هاي تمام دوستان قبلي است و هيچ فايده اي هم ندارد كه بخواهيد او را وادار كنيد اين عكس ها و كاغذها را بسوزاند و از بين ببرد زيرا او در امور عاطفي بسيار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسيار عشق پيشه است.او نه تنها كسي نيست كه در مهماني ها و مجالس رقص تنها بماند، بلكه هميشه عده خيلي زيادي در اطرافش پرسه مي زنند و شما اگر مي خواهيد كه وي را به خانه خود بياوريد و اسم خود را روي او بگذاريد، بايد با رقباي متعددي دست و پنجه نرم كنيد،‌و در اين مبارزه اگر نام شما نام يكي از شخصيتهاي خوب اجتماعي باشد مانند مونتگمري،‌ چرچيل، رومل، ‌نخستوزير، وزير، وكيل يا هر اسم ديگر باشد، شانس موفقيت زيادتري خواهيد داشت و اين امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است كه من اگر بشنوم يكي از آنها با مردي ازدواج كرده است كه يك نام خانوادگي خيلي معمولي دارد، به زحمت آن را دور مي كنم. البته يك چنين امكاني وجود دارد، در دنياي ما هر چيزي ممكن است،‌ اما باور كنيد كه زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعي مي كند اين نام خانوادگي معمولي را عوض كند و شوهرش را براي كسب مقامات و پيشرفت در امور اداري تشويق و ترغيب كند. او از اينكه خانم رئيس، خانم مدير كل يا خانم وزير باشد، بسيار احساس غرور و شادي مي كند.احتمال زيادي وجود دارد كه او رهبر و يا سر دسته گروه زن هايي باشد كه معمولا دور هم جمع مي شوند. قدرت فرماندهي او خيلي زياد است اما اين كار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه اي انجام مي دهد كه اطرافيانش هرگز نسبت به آن معترض نمي گردند. رفتار زن متولد مرداد به طور طبيعي و عادي طوري است كه دوستان و آشنايان وي تسلط و نفوذ او را بر خود پذيرا مي كردند و هر چه را كه مي گويد از جان و دل قبول مي كنند چنانچه گويي او اصلا براي اين منظور متولد شده است. اگر شما از زمره زناني هستيد كه نمي توانيد به يك چنين تسلطي گردن بنهيد،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع كنيد. از يك چنين زني هرگز نبايد انتظار داشت كه از كسي پيروي كند و تا حرفي از دهان شخصي بيرون آمد،‌ چشم بسته آن را قبول نمايد. مردي كه انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرف هايتان را قبول مي كند،‌ خود را آدم خيلي خوش شانسي بدانيد زيرا او در صورتي كه خواسته باشد خيلي مراعات حال شما را كرده باشد، خود را همسر و مساوي شما مي داند، اما از سوي ديگر اين را هم بايد بدانيد كه زن متولد مردادجواهر ناياب و گرانقيمتي است كه در هر كوي و برزني پيدا نمي شود و براي به دست آوردن آن بايد قابليت هاي فراوان داشت.زني كه در پنجمين ماه سال متولد شده باشد، مي تواند غرشي مانند شير و رفتاري بسان يك گربه داشته باشد. صدايش ممكن است بسيار دلنشين و دوست داشتني باشد و چشمان وي پيوسته مخمور و پر احساس است. در وهله اول چنين به نظر مي رسد كه موجودي رام،‌ سر به زير و بي آزار است، اما احتياط را از دست ندهيد. اين حالت فقط ظاهر او را نشان مي دهد و احتمالا به اين علت چنين قيافه اي به خود مي گيرد كه مي داند از اين راه بيشتر جلب توجه مي كند. اندكي به غرور او لطمه بزنيد و يا سعي كنيد كه وي را در درجه دوم اهميت قرار بدهيد، آنوقت خوب خواهيد ديد كه او هر چه باشد، خجول و سر به زير نيست. بيشتر زنان متولد اين ماه در همان ابتداي آشنايي خود با شما، بدون رودربايستي و با صراحت لهجه اين نكته را گوشزد مي كنند كه مغرورتر از آن هستند كه دست كم گرفته شوند، اما تعداد آن هايي كه پنجه هاي تيز و برنده خود را لاي انگشتان نرم خويش پنهان مي دارند نيز كم نيست و همين ها هستند كه بايد جدا مواظبشان بود. اولين قدمي كه شما به سوي دختر متولد مرداد بر مي داريد، بايد همراه با هديه اي باشد. نوع اين هديه مهم نيست، همين قدر كه گران قيمت و شيك باشد و شما به هنگام تقديم آن لباس مرتب به تن داشته باشيد و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد،‌ كفايت دارد.پس از اين مرحله بايد انواع خوش آمد گويي ها و كمپليمان ها را مورد آزمايش و بررسي قرار بدهيد. در اين مورد لطفا سعي كنيد مبتكر باشيد. استفاده از كلمات معمولي، عاميانه و خودماني بدون شك مانند ديواري بين شما و او فاصله مي اندازد. بهتر است هميشه اين موضوع را به خاطر داشته باشيد كه با مقام شامخي سروكار داريد.جور در آمدن با يك چنين زني كار آساني نيست،‌ چه او از برخي جهات نيازمندي هاي ضد و نقيضي دارد. از طرفي خواهان تسلط و فرمانروايي است، در عين حال با تمام وجودش مي خوهد كه شما يك مرد واقعي با تمام صفاتي كه براي يك مرد تعيين كرده اند، باشيد و در ضمن فراموش نكنيد كه او يك زن است و نياز به نوازش و شنيدن تعريف و تمجيد دارد. زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمنداحساس كند،‌عاشقتان نخواهد شد زيرا هرگز دلش نمي خواهد از موضع قدرت قدم به زير بگذارد.بسياري از زنان متولد مرداد ورزشكار هستند و از انواع ورزش ها لذت مي برند، اما به شما توصيه مي كنم كه اگر مي خوهيد دل او را به دست بياوريد، وي را به جاي بردن به تماشاي مسابقه فوتبال‌، به يك تأتر و يا اپراي مجلل ببريد. جلال و شكوه مثل مغناطيس او را مجذوب خود مي سازد،‌ و چه بهتر كه شما در اين گونه مواقع بهترين جاها و گران ترين بليط را خريداري كنيد. پس از اتمام نمايش هم او را به يك ساندويچ فروشي نبريد و انتظار نداشته باشيد كه چون وي را به بهترين تأترهاي مشهور برده ايد و گران ترين بليط ها را خريداري كرده ايد، حالا مانعي ندارد كه جلوي دكه ساندويچ فروشي بايستد و يك ساندويچ يا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را كمتر بيرون ببريد اما وقتي براي گردش رفتيد، به رستوران ها و نقاط شيك و درجه اول ببريد. خيال نكنيد كه او در جستجوي كساني است كه پول ايشان به قول معروف از پارو بالا مي رود،‌ درست برعكس،‌ او خودش آدم دست و دلبازي است و چه بسا كه هديه هايي را كه براي شما مي خرد،‌ از نظر قيمت بيشتر از آن چيزهايي باشد كه شما براي او بخريد، او به مجموع پولي كه براي او خرج مي كنيد، اصلا اهميتي نمي دهد بلكه به سليقه و نوع هديه و طرز اهداي آن اهميت زيادي خواهد داد. به طور خلاصه بگويم اگر به جاي پنج هديه ده هزار ريالي يك هديه سي هزار ريالي براي وي ببريد، خيلي بيشتر خوشحال مي شود. فقيرترين زنان متولد مرداد اگرپول كافي براي خريدن پرده شيك جهت تنها اتاقي كه در آن زندگي مي كنند، و يا تهيه يك تابلو كه قاب شاهانه اي داشته باشد، آن را پس انداز مي كنند. فقر مانند خوره جان او را مي خورد و بيمارش مي سازد، به اين ترتيب اگر سر و و ضع شما مرتب نباشد، و اگر رفتاري بسان اشراف نداشته باشيد، شانس موفقيت زيادي نخواهيد داشت.در تاريخ دوره لوئي چهاردهم پادشاه فرانسه نوشته شده است كه: روزي يكي از معشوقه هايش از وي پرسيد: آيا مردم عادي هم مي دانند كه عشق چه لذتي دارد؟ و وقتي لوئي چهاردهم به اين خانم اطمينان داد كه مردم عادي نيز عاشق مي شوند و از آن لذت مي برند، زن با شدت شروع به گريه كرد و در كمال خودخواهي گفت: برخورداري از اين موهبت براي آنان زيادي است. اين خانم به احتمال زياد متولد برج اسد بوده است.زن متولد مرداد را به خاطر داشتن يك چنين غرور و نخوتي كه گهگاه ظاهر مي گردد، نبايد سرزنش كرد. طبيعت و ذات او چنان است كه خود را والاتر از ديگران مي داند و عجيب آنكه مردم هم كمتر از اين حالت و رفتار او رنجش خاطر پيدا مي كنند، زيرا او بر غم داشتن يك چنين اخلاقي بيش از هر زن ديگري در كارها و رفتارش صميميت صداقت دارد و به طور حتم هيچ كس را نمي توان يافت كه به اندازه اودر كمك به نيازمندان و درماندگان پيشقدم باشد و در مقابل كودكان نرمش هاي زنانه و مادرانه او خود بروز دهد، اما نبايد توقع داشته باشيم كه وي از پله هاي تخت رفيعي كه بر بالاي آن نشسته است، پايين بيايد. اين تخت را طبيعت براي او ساخته است، اما او از همان بالا چنان رفتار صميمانه و بزرگوارنه اي از خود نشان مي دهد كه اغلب مردم استثنايي بودن موقعيت او را از جان و دل قبول مي كنند. او در عين حال كه فوق العاده باهوش، قدرتمند و قابل است، زني شوخ، بذله گو، رئوف و مهربان نيز مي باشد.اندكي چاپلوسي و تملق وي را به هر كجا كه بخواهيد، مي كشاند. اين نقطه ضعف زن متولد مرداد است، اما تنها نقطه ضعف او نيست، اگر روابط شما صميمي و نزديك بشود و اين امر موجب بگردد كه بخواهيد او را بيش از پيش در انحصار خود بگيريد، فورا متوجه مي شويد كه هر چندگاه يك بار از دست شما فرار مي كند، چرخي مي زند و دوباره مراجعت مي نمايد. اين حالت او را به هيچ وجه حمل بر بوالهوسي و يا بي وفايي نكنيد. عده اي از كساني كه در آفريقا كارهاي تحقيقاتي انجام داده اند، خوب مي دانند كه شيرهاي دست آموز كه از بچگي نگاهداري و بزرگ شده اند، هر چندگاه يك بار اردوگاه را رها مي كنند، به اعماق جنگل مي روند، گشتي مي زنند و دوباره بر مي گردند. پس سعي نكنيد زن متولد برج اسد خود را در چهار ديواري خانه محبوس سازيد. اين عمل او را عصبي، سركش و غير قابل تحمل مي سازد، مگر اينكه آنقدر ثروتمند باشيد كه بتوانيد خانه اي مانند قصر در اختيارش بگذاريد و پول كافي براي تزئين و دكوراسيون آن به وي بدهيد. زن متولد مرداد يك قطعه جواهر گران قيمت محسوب مي گردد. شما تقريبا هرگز او را با موي ژوليده، لباس نامرتب و يا صورت بدون آرايش نمي بينيد. او ساعات زيادي از روز را در مقابل آيينه مي گذراند و پول خرج زيبايي خويش مي سازد. اما هميشه اين مطلب را به خاطر نگاه مي دارد كه نتيجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را. يكي از رايج ترين جملاتي كه مردان ازدواج كرده با زن متولد برج اسد مي گويند اين است: « عزيزم»، آيا فكر نمي كني واقعا لازم است كه پول براي لوازم آرايش بدهي؟ آن ها حق دارند، زيرا تقريبا هرگز اتفاق نمي افتد كه يك چنين زني سرش را خودش در منزل درست كند، مي دانيد چرا؟ فقط به اين خاطر كه رفتن به آرايشگاه شيك تر و اشراف منشانه تر است.جز در مواردي كه يكي از والدين وي متولد خرداد، شهريور و يا دي باشند، بايد دقيقا مراقب حساب مشترك بانكي خود با او باشيد زيرا زني كه در برج اسد متولد شده باشد، نمي تواند براي خريد اشياء لوكس، تزئين منزل و كادو براي دوستان خودداري كند. گنجه او هميشه مملو از لباسهاي شيك و گران قيمت است و به همين دليل هم در مهماني ها و گردش ها،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس هاي شيك و گران قيمت باشد، اما اجازه نمي دهد شيك پوشي، مد پرستي موجب جلف گرايي بشود. سليقه اش معمولا نقص ندارد، بيشتر پيرو كفش و كيف ايتاليايي و پارچه هاي فرانسوي است ولو اينكه قدري گران تر باشند.اگر رئيس خود يا دوست گران پايه اي را براي شام به منزل دعوت بكنيد، خواهيد ديد كه خداوند ميزباني بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمي توانست خلق كند. او نه تنها از آقاي رئيس به بهترين وجه ممكن پذيرايي خواهد كرد، بلكه رفتارش چنان خواهد بود كه در خانم رئيس نيز حداكثر تأثير ممكن را نيز مي گذارد. اين از خواص ذاتي زن متولد برج اسد است كه با تبسم شيرين و صادقانه خود فورا بر اطرافيان اعم از مرد يا زن، اثر دلنشيني مي گذارد و جاي خود را در دل ايشان باز مي كند و مهمتر آنكه اين پرتو دائمي و بدون سايه است. به عنوان يك مادر، زن متولد برج اسد دنيايي عشق و محبت نثار كودكان خويش مي سازد، با وجود اين، هرگز نمي تواند خطاهاي ايشان را تحمل كند و اگر چنين شد، به شدت سخت گير مي شود، در حالي كه وقتي پاي خودش در ميان است، عكس العملي به كلي متفاوت نشان مي دهد. عشق شديد به بچه ها از يك سو و برخورداري از حس گذشت و بزرگواري از سوي ديگر موجب مي شود كه اگر بچه ها خلافي نسبت به شخص او مرتكب بشوند، مثلا احترام وي را نگاه ندارند، فقط به سكوت و خود خوري اكتفا كند. البته اين اتفاقي است كه خيلي خيلي به ندرت ممكن است رخ بدهد. او با ايشان به گفت و گو و صحبت مي پردازد، اما در عين حال دقيقا مراقب است كه دستوراتش ناديده گرفته نشود. از دوستي اش سوء استفاده به عمل نيايد و در هر لحظه آماده باشند كه سر جاي خود قرار بگيرند. با وجود آنكه يك چنين روشي بسيار مناسب و خوب است، اين خطر كودكان زن متولد برج اسد را تهديد مي كند كه در اثر پول زيادي كه برايشان خرج مي شود و هرگز هيچ چيز از آنها دريغ نمي گردد، افراد پر توقع و پر مدعايي بار بيايند. مادر متولد مرداد در حمايت و دفاع از كودكان خويش همتا ندارد و خدا به داد كسي برسد كه موجبات ناراحتي ايشان را فراهم بياورد و يا درباره آنها بد قضاوت كند. كودكان يك چنين زني خيلي مستقل بار مي آيند زيرا اولا او مغرورتر از آن است كه دائما به دنبال بچه هايش راه برود و در ثاني طبيعتا از مستقل بار آمدن بچه ها و ايجاد اعتماد به نفس احساس رضايت خاطر مي كند. او از همان سال هاي اول زندگي به كودكان خويش پر و بال مي دهد تا زندگي مستقلي داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب ايشان است تا مبادا چشم زخمي به آنها برسد. بسياري از مادران متولد مرداد در خارج از خانه كار مي كنند، ولي بچه هاي ايشان هرگز با كمبود محبت و يا عدم مراقبت مواجه نمي شوند، زيرا خيلي به راحتي مي تواند برنامه اي براي وظايف حرفه اي و مادرانه خويش تنظيم كند و ترتيبي بدهد كه هر دو وظيفه به نحو احسن انجام شوند.گاهي اوقات اتفاق مي افتد كه او متانت و وقار خود را از دست مي دهد و تبديل به زني سرخوش و بازيگوش مي گردد. در اين اوقات از ته دل مي خندد،‌بازي مي كند، اما وقتي اين شادي برطرف شد، اطرافيان بايد فورا متوجه بشوند كه او دوباره همان زن سابق شده است. خودماني شدن با غريبه ها را نمي پسندد، در حالي كه با دوستان نزديك خود شوخي مي كند و با آنها رفتاري بسيار صميمانه و نزديك دارد. اگرشما او را خوب و زياد نمي شناسيد، تصور نكنيد كه اين رفتارش شامل حال شما هم مي گردد. او در يك جمع ده نفري ممكن است با نه نفر كه از دوستان نزديك وي مي باشند، شوخي بكند و لودگي در بياورد، اما با نفر دهم كه او را خوب نمي شناسد، جدي باشد. از نظر وفاداري وضع او چنين است: من، من هستم و تو هم تو، و اين هم عشق و زندگي مشتركمان، من تا زماني با تو رو راست و صديق خواهم بود كه تو هم اين چنين باشي، حتي يك دقيقه بي صداقتي تو را بلا جواب نخواهم گذاشت.اگر مشاهده كرديد كه در جمع دوستان هميشه عروس محفل است و مردها لحظه اي از تعريف و تمجيد او باز نمي ايستند، احساس حسادت نكنيد زيرا به محض آنكه يكي از ايشان بخواهد ولو چندميليمتر پااز گليم خود بيرون بگذارد، همان جا به قول معروف دمش را قيچي مي كند. در مجالس و محافل تعريف و تمجيد مردها از خود را يك امر كاملا طبيعي و عادي تلقي مي كند،‌ او حتي ممكن است واكنش هايي نشان بدهد،‌ زيرا او در ته دل خوب مي داند كه اين همه وقار، غرور، عزت نفس، استقلال طلبي وي را از مركز دنياي لطيف زنانه دور مي كند و پيوسته اين نياز را در خويشتن احساس مي نمايد كه بايد به هر وسيله شده مطمئن شود، زني است با تمام جذابيت هاي لازم براي زندگي و تمتع بردن از حمايت. اين رفتار او به هيچ وجه اين معني را نمي رساند كه شما را ديگر دوست ندارد. يك نكته ديگر را نيز حتما در نظر داشته باشيد. او خود را كاملا محق مي داند كه از لباس، شكل، كار و يا موفقيت دوستان شما تعريف كند و در حضور شما با ايشان گرم بگيرد، اما واي به حال شما اگر بخواهيد همين كار را نسبت به دوستان زن او انجام بدهيد، اگر باد به گوش او برساند كه شما منشي خود را با اسم كوچك نه با نام فاميلش صدا زده ايد، مطمئن باشيد كه توفان وحشتناكي به وجود مي آيد و صداي غرش شير در جنگل مي پيچد.طبيعي است يك چنين رفتاري دور از انصاف و منطق است، اما به قول معروف هر كه را طاوس بايد جور هندوستان كشد. احتمالا يكي از دلايل اصلي چنين رفتاري اين است كه زن متولد برج اسد گاهگاه بايد يكسان بودن و هم تراز بودن خويش را با مردها به ثبوت برساند و به همين جهت با مردها مي جوشد تا احساس يكساني و تساوي حقوق كند.از نظر شغلي زني كه در ماه مرداد متولد شده باشد،‌ از هنرپيشگي سينما تا جراحي قلب را مي تواند به خوبي انجام دهد، او در فرا گرفتن حرفها از استعداد وسيعي برخوردار است، شغل مورد علاقه اش معلمي، استادي دانشگاه و مخصوصا روانكاوي است، چون در اين شغل اخير با قابليت زيادي كه در جلب اعتماد ديگران دارد، مي تواند موفقيت هاي زيادي كسب كند. اگر به دنياي نويسندگي رو بياورد، شاعر مي شود و اشعار بسيار خوبي مي سرايد زيرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است. اگر مي خواهيد با همسر متولد مرداد زندگي آرام و شيريني داشته باشيد، هرگز سعي نكنيد بر او مسلط بشويد و مخصوصا يادتان باشد كه حس خودخواهي او را هرگز سركوب نكنيد و غرورش را جريحه دار نسازيد.

  فال و طالع بینی ازدواج با زن متولد تیر ماه خصوصیات زن متولد تیر
 • تعداد بازدید : 3206
 • فال و طالع بینی ازدواج با زن متولد تیر ماه خصوصیات زن متولد تیر

  فال و طالع بینی ازدواج - زن:تیر

   

  زن متولد تير

  متولد زن تير ماه بسيار باوفا، نجيب، صرفه جو و گاهي اوقات خسيس، در آشپزي مقداري قابل، در شبهاي مهتابي بسيار عاشق، و در دوران مادر بودن يك زن كم نظير است.او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معايب خود كمتر گردن مي نهد و پذيرا مي شود.در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق مي شود و گاهي قهر مي كند و در لاك خود فرو مي رود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخي كرد،‌براي آشتي كردن هرگز پيشقدم نمي شود.در مقابل دختري كه در تير ماه متولد شده، مدت ها بلا تكليف خواهيد ماهد. و نمي دانيد كه يك موجود ساكت و سر به زير است و يا يك دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب، و عجيب آنكه تقريبا هرگز به اين راز پي نخواهيد برد. روزي كه هوا ابري و باراني است، اندهگين و كسل است، وقتي آفتاب از لابلاي ابرها بيرون آمد، كاري مي كند تا پا به پاي او غرق شادي بشويد. پيش بيني اخلاق و رفتار دختر تير ماه درست مثل اين است كه بخواهيد هواي دو ماه ديگر را امروز پيش بيني كنيد. او درست نمونه ضرب المثل معروف يك روز از دنده راست بلند مي شود و يك روز از دنده چپ، رفتارش بي شباهت به نواختن يك آهنگ موسيقي نيست، هر نتي با نت قبلي اش فرق دارد و نوارها مرتبا تغيير مي كنند و به اين دليل اگر شما مي خواهيد پيوسته با او باشيد، بايد پا به پاي اين تغييرات پيش برويد. اما ضمنا بدانيد كه اگر اندكي عصباني، تا حدودي غمگين و اخمو و به شدت خيالاتي است اما در مقابل راه پول جمع كردن را بسيار خوب بلد است و با اين خصلت خود مشاور مالي بسيار بزرگي است. از نظر سكس سخت پاي بند نجابت است. به گذشته ها علاقه زيادي دارد و اشياء كهنه و قديمي را با ولع خاصي نگاهداري مي كند، به نحوي كه اگر شما بتوانيد اسباب و اثاثيه خصوصي او را بگرديد،‌با كمال تعجب چيزهاي كهنه اي در آنها پيدا مي كنيد كه سال ها از عمرشان گذاشته است: بلوزي كه از مد افتاده است، گيره مويي كه چندين سال قبل از كنار دريا خريده شده و حتي يك بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره اي كه ده سال پيش آن را مي پوشيد و به كوهنوردي مي رفت و قاب عكس شكسته اي كه روز گاري عكس پدر بزرگ در آن بود. شايد اگر روزي پاي غرور و ابراز شخصيت در كار باشد، ناگهان پول زيادي خرج كند، اما به طور معمول ميزان پولي كه خرج مي كند، خيلي كمتر از ميزاني است كه بدست مي آورد. به هنگام ازدواج با شما، يكي از سئوالات خصوصي اش اين است كه: عزيزم چقدر پول نقد در بانك داري. و به اين ترتيب صحبت درباره پول يكي از بهترين سوژه هايي است كه شما مي توانيد براي گفتو گو با او انتخاب كنيد،‌البته اين را هم بايد گفت كه او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخيص داد و شما حساب بانكي چشمگيري نداشتيد، رهايتان نمي كند، مشروط بر اينكه تشخيص بدهد مردي هستيد كه راه پول در آوردن را بلد هستيد. اگر روزي هديه گرانبهايي به وي داديد و او گفت كه نمي بايستي چنين چيزگران قيمتي را خريداري مي كردي، حتم داشته باشيد كه تعارف نمي كند و از اينكه شما مقدار زيادي پول در راه خريد هديه به هدر داده ايد،‌دلخور شده است. اگر مي خواهيد كه فكر زن تير ماه را از اضافه حقوق،‌اضافه كار،‌رهن، نزول، مخارج زندگي و اينجور چيزها منصرف كنيد، بهترين راه اين است كه در شب مهتابي او را براي گردش به كنار دريا ببريد. براي دختري كه در ماه تير متولد شده باشد، يك چنين شبي و يك چنين جايي بهترين و دلپذيرترين نقطه روي زمين است، چنين به نظر مي رسد كه قرص ماه تمام افكار مادي او را از سرش بيرون مي كشد و او را يك پارچه شعر و احساس مي كند. تغييرات خلق و خوي زن متولد تير ماه در شب هاي مهتابي شگفت انگيز است. در مدتي كه ماه در آسمان شب به شب كوچكتر و هلالي تر مي شود، او تبديل به دختري خجول و سر به زير مي گردد كه شرم و حياي بي حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد.اما همين دختر خجالتي و منزوي در طي دو سه شبي كه ماه قرص كامل دارد، قابليت هاي شگفت انگيزي از خود نشان مي دهد. مثلا ميان يك جمع صد نفري مي رقصد و آواز مي خواند،‌ممكن است شعر بسيار زيبايي بسرايد، آهنگ بسيار دلنشيني بسازد و يا عقايد فلسفي جالبي ابراز دارد. طبيعي است،‌ در طول مدت مزبور همصحبتي با او بسيار شاعرانه و جذاب است. اگر دختري كه در تير ماه متولد شده است،‌عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممكن است اين عشق خود را ابراز بدارد. او به شيوه اي بسيار لطيف و زنانه، همراه با برافروختگي صورت و حجب و حياي دخترانه، اما روش دوم تا حدودي غير مستقيم خواهد بود و او براي ابراز منظور و حالت خود از كليه مكر و حيله هاي زنانه استفاده خواهد كرد و طبيعي است كه اين حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشيد، بسيار هيجان انگيز و زيباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خيال مي كند معامله به اين آساني ها خاتمه مي يابد. بعداز آنكه تمام مطالب اين كتاب را خوانديد،‌ به اين حقيقت پي مي بريد كه هيچ زني، از نظر مردها كامل نيست. زن متولد فروردين پيوسته به فكر خودش است و براي به كرسي نشاندن حرف و نظرش تقلا مي كند،‌زن متولد آذر به طرز حيرت آوري رك گو است،‌ زن متولد آبان چنان رفتاري دارد كه گاهي مو بر اندام انسان سيخ مي شود، زن متولد خرداد متلون المزاج است،‌زن متولد مرداد خودخواه و مغرور است ولي زن متولد تير معمولا هيچ يك از اين معايب را ندارد. با وجود اين، برخي نبايدها وجود دارد كه شما بايد در مورد زن متولد تير ماه به خاطر بسپاريد. اولا اينكه زن تير ماه از اينكه مورد انتقاد قرار گيرد، به شدت نفرت دارد، اگر مورد تمسخر واقع بشود، شديدا آزرده خاطر مي گردد و بالاخره اصلا تاب و تحمل طرد شدن را ندارد. اگر شخص مورد نظرتان متولد تير ماه است،‌حتما اين سه موضوع را به خاطر نگاه داريد. او كمتر ممكن است عصبانيت خود را ظاهر سازد. و بيشتر اوقات سعي مي كند به صورت كجدار و مريض با شما رفتار نمايد. اگر كاري كه موجب رنجش خاطرش شد، بهتر است قدم اول را براي آشتي، شما برداريد. سعي كنيد نسبت به مادر او خيلي مهربان باشيد. از نظر زن متولد تير ماه مادر كسي است كه اصلا نمي تواند ناراحتي اش را ببيند: از بازگو كردن جوك هايي كه براي مادر زن ساخته شده است، خودداري كنيد زيرا اصلا تاب تحملش را ندارد. اگر نكاتي از گذشته وي مي دانيد، به هنگام مشكلات و اوقات تلخي ها آن ها را بازگو نكنيد. و اين نه به آن جهت است كه در وي حالت انفعالي ايجاد مي كند بلكه به دليل آن است كه اولا به هيچ صورتي مايل نيست مورد انتقاد قرار بگيرد و در ثاني تمايل فراواني به حفظ اسرار دارد. مخصوصا اگر اين اسرار متعلق به خودش باشند. ضمنا او از اعتراف كردن بيزار است و هرگز اين كار را با صداقت واقعي انجام نمي دهد. منتها اگر شما صادقانه گناهان و خطاهاي خود را بازگو مي كنيد، ممكن است او هم تا حدي تن به اعتراف كردن بدهد.اگر خوب دقت كنيد‌،متوجه مي شويد كه او از يك ترس موهوم نهاني رنج مي برد،‌ترس از اينكه نكند زيبا نباشد،‌ترس از اينكه نكند جذاب نباشد، ترس از اينكه دارد جواني را پشت سر مي گذارد، ترس از اينكه پا به سن گذاشته چنانكه بايد و شايد مورد احترام قرار نگيرد و رويش حساب نشود و او ولو اينكه هيكلي مانند ونوس، صورتي بسان قرص قمر و مغز متفكري شبيه ابن سينا داشته باشد، باز از چنين واهمه اي در نهاد خويش رنج مي برد. براي آرام كردن خيالش او را متقاعد كنيد كه اولا از نظر زيبايي،‌جذابيت و خوش هيكلي چيزي از زن هاي ديگر كم ندارد و در ثاني شما او را به همين صورتي كه هست دوست داريد. خلق و خوي او لااقل ماهي چهار بار تغيير كلي پيدا مي كند و اين تغييرات همزمان با تغييرات ظاهري شكل ماه است. علاوه بر اين روزي دو بار هم تغييرات مزبور نيز متناسب با جزر و مد درياست.( البته به شرط اينكه اين دريا، درياي خزر يا مديترانه نباشد زيرا اين دو دريا جزر و مد ندارد). شايد بهترين تعريفي كه بتوان از خلق و خوي او كرد، اين باشد كه گوييم زمان تغييرات اخلاقي اش قابل پيش بيني است، ولي چگونگي اين تغييرات غير قابل پيش بيني هستند. در ساعاتي كه اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردي نشان مي دهد، مثلا ممكن است با اصرار بگويد كه آشپز خوب و قابلي نيست، ادعايي كه مسلما حقيقت ندارد زيرا او،‌مثل بقيه هم جنسان خود كه در اين ماه متولد شده اند، آشپز بسيار قابلي است. او به هيچ وجه با قوطي هاي كنسرو يا غذاهاي منجمد ميانه خوشي ندارد، علاقه اش به طباخي چنان است كه اگر فرصت كند حتي بيسكويت هاي مورد نياز منزل را هم شخصا مي پزد. پس از ازدواج با دختري كه در ماه تير به دنيا آمده است، خيلي زود متوجه مي شويد كه غذاهايي را كه او روي ميز مي چيند، به راستي خوشمزه و لذيذ است. بدون شك اجاق گاز يكي از نزديكترين دوستان او محسوب مي شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست. رفتار اين زن به هنگام سرو كردن غذا واقعا تماشايي و جالب است. با حركاتي بسيار موزون و لبخندي بسيار دلپذير غذا را به سر ميز مي آورد، آن را سرو مي كند و چنان با دقت قطعاتي مورد نظر هر كس را توي بشقابش مي گذارد كه وصف آن غير ممكن است.يكي ديگر از ترس هاي موهومي كه در او احساس مي گردد، اين است كه نكند مورد علاقه شما نباشد.( البته اين را هم بگويم كه شما اعم از اينكه زنتان متولد اين ماه باشد يا نباشد، بايد هر چند وقت يك بار عشق خود را به او ثابت كنيد) اما در مورد زن متولد تير ماه اين كار بايد خيلي زيادتر صورت بگيرد و اگر اين وظيفه را فراموش نكرديد، خواهيد ديد كه او چطور پروانه وار به دورتان خواهد گشت. زن متولد تير در مقابل ابراز عشق حساسيت زيادي از خود نشان ميدهد كه علتش احتمالا تخفيف يافتن همان ترس موهومي است كه در نهادش وجود دارد،‌اما از سوي ديگر پيش گرفتن اينچنين روشي اشكالاتي نيز به وجود مي آورد، مثلا يادتان هست كه گفتيم كسي كه در اين ماه متولد شده باشد، چه زن باشد و چه مرد، وقتي از دست دادن شي ء مورد علاقه اش پيش بيايد، تا پاي جان مبارزه مي كند، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد كه زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را يافته است، ده ها نوع غل و زنجير به دست و پايتان بند خواهد كرد تا مبادا شما را از دست بدهد. البته مرداني پيدا مي شوند كه صميمانه خواهان يك چنين زن وفاداري هستند اما آيا شما از زمره آن هايي مي باشيد كه به قول معروف نتوانيد بدون زنتان حتي يك جرعه آب بنوشيد. اگر شما بتوانيد اعتماد او را به خود جلب كنيد، از نظر غذا و عشق هرگز دچار كمبود نخواهيد شد. از نكاتي كه پس از ازدواج با زن متولد تير ماه بايد رعايت كنيد، خودداري از اقدامات و رفتاري است كه موجب تاثر او و فرو رفتن به لاك اندرون شود. احساسات او به قدري رقيق و حساسيت او به قدري زياد است كه كوچكترين بي توجهي و يا ندانم كاري شما مي تواند قلبش را جريحه دار سازد. نكته ناراحت كننده در اين مورد اين است كه آدم نمي تواند حدس بزند او چه موقع آسيب پذيري زيادتري دارد و چه موقع از حركات و گفتار شما تعبيرهاي ناجوري به عمل مي آورد. آيا مي توانيد تصور كنيد كه او يك شب در مقابل در مقابل اين جمله شما كه چه موهاي نرم و زيبايي داري، ناگهان شروع به گريه بكند،‌براي اينكه دفعه قبل از همه جاي بدن او تعريف كرده بوديدجز موهايش و اين امر اين توهم را برايش به وجود آورده بود كه نكند موهاي زيبايي نداشته باشد. بله حساسيت او در مقابل رفتاري كه با وي مي شود،‌خارق العاده است و در ضمن بسيار هم زود رنج است. اشكش فورا به راه مي افتد و اين امر ايجاب مي كند كه هميشه دستمالي همراه داشته باشد.زني كه در تيرماه متولد شده است،‌الزاما خسيس نيست اما نشانه هايي از اين حالت در وي مشاهده مي گردد. شما مي توانيد او را صرفه جو و دور انديش بناميد. او هرگز نخ هايي را كه روي جعبه ها مي بندند، تكمه ها، قوطي هاي خالي روغن نباتي، كفش هاي كهنه و لباس كهنه و... را دور نمي ريزد. كسي چه مي داند، شايد يك روزي اين كاغذ عاشقانه اي كه ده سال قبل نوشته شده است، اين تكه نخ و يا اين قوطي خالي روغن نباتي به درد بخورد، حتي فيوز شكسته اي هم كه او در كشوي ميزش نگاهداري مي كند،‌ ممكن است روزي مفيد واقع شود. بي فايده است اگر از او بپرسيد كه اين همه جوراب پاره و دستكش پاره كهنه كه چمع كرده است، به چه دردي خواهند خورد. اگر خوب بررسي كنيد، متوجه نكته جالب ديگري هم مي شويد و آن اين است كه علاقه او به جمع آوري اينجور چيزها صرفا و منحصرا به خاطر اين نيست كه خيال مي كند ممكن است روزي به درد بخورند، او نسبت به اشياء كهنه نوعي علاقه مندي ذاتي دارد، محرك او در اين كار تا حدودي هم جنبه احساسي دارد، محرك او در اين كار تا حدودي هم جنبه احساسي دارد، براي او، هر شيء كهنه اي كه به وي تعلق داشته باشد، به نحوي خاطره انگيز است و به اين دليل با ولع خاصي به نگاهداري او آن مي پردازد و اين امر بالطبع شامل حال شما هم كه شوهرش باشيد، مي گردد. اما كوشش او براي حفظ شوهرش بيش از آنكه ناشي از حسادت باشد، به علت احساس مالكيتي است كه نسبت به شما دارد. البته به نظر بعضي ها خود حسادت هم ناشي از احساس مالكيت است، اما به نظر بعضي ها خود حسادت هم ناشي از احساس مالكيت است، اما به نظر من بين اين دو تفاوت هايي وجود دارد. بسياري از زنان از ناملايمات زنانه و بد بياري هاي زندگي فورا دست به شكوه و شكايت مي زنند. در حالي كه زن متولد تير معتقد است كه خدا كشتي آنجا كه خواهد برد. بسيار معتقد به سرنوشت و تقدير است. وقتي جريان زندگي بر وقف مرادش پيش نمي برد، در كنج خلوت چند قطره اشكي فرو مي ريزد و به حال خود تاسف مي خورد، در حالي كه عكس العمل ظاهري اش بسيار آرام است و صبر كنيد تا كارها خود به خود روبراه بشوند. صبر و شكيبايي يكي از صفات بسيار خوب اوست، با وجود اين وقتي از موضوعي ناراحت شد، بايد به كمكش بشتابيد و كاري كنيد تا احساساتش جريحه دار نشود. از خود گذشتگي زن متولد تير ماه براي كساني كه دوستشان دارد، حد و مرزي ندارد. وقتي يكي از اين افراد به وي احتياج پيدا كرد، ‌ديگر هيچ نوع اثري از آن دور انديشي ها، احتياط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بيبا كانه قدم پيش مي گذارد و از خود گذشتگي نشان مي دهد كه به راستي اعجاب انگيز است. شما مي توانيد حتم داشته باشيد كه وقتي در تنگنا و سختي قرار گرفتيد، او نه تنها رهايتان نخواهد كرد، بلكه با تمام قدرت پا به پاي شما با مشكلات نبرد مي كند تا از مخمصه نجات پيدا كنيد.در يك چنين مواقعي است كه شما متوجه مي شويد آن موجود ظريف و شكننده ديروز چگونه مي تواند به صخره اي پا برجا و پرمقاومت تبديل بشود. در لحظات بحراني مغزش مثل يك كامپيوتر شروع به فعاليت مي كند و بهترين راه حل مشكلات را نشان مي دهد. اگر گرفتاري مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعي مي كند با گرمترين احساسات و عميق ترين عشق ها خانواده خود را از بلا دور مي كند. علاقه اين زن به بچه هايش چنان است كه پس از تولد اولين كودك ممكن است اين توهم براي شوهرش براي به وجود بيايد كه ديگر مانند سابق مورد علاقه زنش نيست.

  معنی و تعبیر خواب گوش و گوشواره و ارتباط ان با گوش دادن به ندای درونی
 • تعداد بازدید : 2206
 • معنی و تعبیر خواب گوش و گوشواره و ارتباط ان با گوش دادن به ندای درونی

     گوش‌ يا گوشواره‌  


  در چنين‌ خوابهايي‌، شايد ضمير ناخودآگاه‌شما در حال‌ نشان‌ دادن‌ اين‌ باشد كه‌ لازم‌ است‌نسبت‌ به‌ تحريك‌ها و انگيزه‌هاي‌ ذهني‌ و باطني‌و هم‌ چنين‌ ظاهري‌ دقيق‌تر و هوشيارتر باشيد.به‌ همين‌ دليل‌ لازم‌ است‌ كه‌ به‌ نداهاي‌ دروني‌ وخارجي‌ گوش‌ فرا دهيم‌. مهارت‌هاي‌ خوب‌ گوش‌دادن‌، منبعي‌ از اطلاعات‌ محسوب‌ مي‌شوند كه‌ما را قادر مي‌سازند تا نسبت‌ به‌ دنياي‌اطرافمان‌به‌ نحو شايسته‌تري‌ واكنش‌ نشان‌ دهيم‌.


  معنی و تعبیر خواب گاو نر گاو وحشی در خواب و ارتباط ان با عزم راسخ
 • تعداد بازدید : 2445
 • معنی و تعبیر خواب گاو نر گاو وحشی در خواب و ارتباط ان با عزم راسخ

     گاو نر  


  با در نظر گرفتن‌ جزييات‌ كامل‌ چنين‌خوابهايي‌، مي‌توان‌ معاني‌ متعدد و گوناگوني‌ براي‌گاونر پيدا كرد. گاو نر در خواب‌ مي‌تواند نشان‌دهنده‌ قواي‌ نيرومند جنسي‌، يك‌ دندگي‌،سرسختي‌ و گاهي‌ اوقات‌ نيز ناشي‌ گري‌ و عدم‌ظرافت‌ باشد. همچنين‌ مي‌تواند نمايانگر خوش‌بيني‌ در آينده‌ و توانايي‌ براي‌ تمركز داشتن‌ روي‌يك‌ هدف‌ ويژه‌ و به‌ خصوص‌ باشد. گاو نر مي‌تواندنماد پيگيري‌، سماجت‌ و عزمي‌ راسخ‌ باشد.


  معنی و تعبیر خواب گاراژ پارکینگ و ماشین پارک شده در خواب و ارتباط با عدم فعالیت و بیکاری
 • تعداد بازدید : 3176
 • معنی و تعبیر خواب گاراژ پارکینگ و ماشین پارک شده در خواب و ارتباط با عدم فعالیت و بیکاری

     گاراژ  


  گاراژ در خواب‌ سمبلي‌ جالب‌ است‌. مشاهده‌مسافرت‌ در خواب‌ بسيار رايج‌ است‌. اگرچه‌رايج‌ترين‌ آن‌ سفر با ماشين‌ محسوب‌ مي‌شود.مسافرت‌ با يك‌ وسيله‌ نقليه‌ در خواب‌ كلا مي‌تواندنشان‌ دهنده‌ سفر ما در زندگي‌ يا سهمي‌ از سفرزندگي‌ ما باشد. اگر در خواب‌ تان‌ خودتان‌ را در يك‌گاراژ يا محوطه‌ يك‌ پاركينگ‌ ديديد، مي‌توان‌ دومعني‌ براي‌ آن‌ در نظر گرفت‌. بهتر است‌ كه‌ محتواي‌خواب‌تان‌، حال‌ و هواي‌ احساسي‌ تان‌ و موقعيت‌دشوار و شرايط خودتان‌ را در زندگي‌ روزمره‌ بررسي‌نماييد. مشاهده‌ ماشين‌ پارك‌ شده‌ در خواب‌مي‌تواند نشان‌ دهنده‌ يك‌ دوره‌ زماني‌ عدم‌ فعاليت‌،نافعالي‌، رخوت‌، تزلزل‌، دو دلي‌ و بي‌ تصميمي‌ شمادر زندگي‌ باشد. اين‌ خواب‌ مي‌تواند اشاره‌اي‌ به‌ اين‌داشته‌ باشد كه‌ شما مدت‌ زماني‌ بيكار بوده‌ايد و حالامي‌توانيد از فرصت‌ حاصل‌ شده‌ استفاده‌ كرده‌ و به‌حركت‌ در آييد. تعبير مثبت‌تر اين‌ خواب‌ مي‌تواندآن‌ باشد كه‌ ماشين‌ پارك‌ شده‌ را سمبل‌ خلق‌ و خو ويك‌ دوره‌ زماني‌ فكورانه‌ در نظر بگيريد. ممكن‌ است‌مدتي‌ در حالت‌ توقف‌ و سكون‌ بوديد تا استراحت‌كرده‌، آرامش‌ يافته‌، تجديد قوا نموده‌ و به‌ پايان‌مشكلات‌تان‌ بينديشيد.


  معنی و تعبیر خواب دیدن پدر و مادر خود در خواب
 • تعداد بازدید : 34369
 • معنی و تعبیر خواب دیدن پدر و مادر خود در خواب

     والدين‌ (پدر و مادر)  


  در صورت‌ مشاهده‌ اين‌ گونه‌ خواب‌ها، ممكن‌است‌ كه‌ در حالت‌ خواب‌ در حال‌ ابراز احساسات‌و نگراني‌هايي‌ دررابطه‌ با والدين‌ تان‌ باشيد كه‌نمي‌توانيد در زندگي‌ روزمره‌ آنها را بروز دهيد.برخي‌ معتقدند كه‌ اين‌ گونه‌ خواب‌ها ارتباطمستقيمي‌ با والدين‌ ندارند، بلكه‌ مرتبط باجنبه‌هاي‌ زنانه‌ و مردانه‌ شخصيت‌ يا خويشتن‌شما مي‌باشند. پدر در خواب‌ نشان‌ دهنده‌جنبه‌هاي‌ گويا، بيانگر، پراحساس‌، معني‌ دار،خلاق‌، سازنده‌، بديع‌ و حمايتي‌ خداوند است‌، درحالي‌ كه‌ مادر نمايانگر جنبه‌ پذيرا، گرم‌، بارور وپرورشي‌ او مي‌باشد. در نتيجه‌، زن‌ در خواب‌همان‌ نيرو يا جريان‌ دروني‌ شما است‌ كه‌ ترغيب‌كننده‌ و الهام‌ بخش‌ محسوب‌ مي‌شود. كه‌ اين‌دانش‌ مشهودي‌ محسوب‌ مي‌شود و به‌ واسطه‌كلمات‌ ابراز شده‌ است‌. از سوي‌ ديگر، مردهانمايانگر بخش‌ فعال‌ وجودي‌ ما هستند كه‌ ازطريق‌ اطلاعات‌ كسب‌ شده‌ در جهت‌ خلق‌واقعيت‌ جسماني‌ زندگي‌هايمان‌ مورد استفاده‌قرار مي‌گيرد. زماني‌ كه‌ هر دوي‌ آنها تواما فعال‌هستند، ما از تعادل‌، هوشياري‌ و خودآگاهي‌تجربي‌ برخوردار خواهيم‌ بود كه‌ منجر به‌ صلح‌ وآرامش‌، بهره‌وري‌ و قدرت‌ توليد مي‌گردد.


  معنی و تعبیر خواب حیوانات وحشی تعبیر خواب دیدن شیر ببر پلنگ گرگ خرس
 • تعداد بازدید : 18510
 • معنی و تعبیر خواب حیوانات وحشی تعبیر خواب دیدن شیر ببر پلنگ گرگ

     حيوانات‌  


  «كارل‌ يونگ‌« مدعيست‌ كه‌ ديدن‌ تمام‌ حيوانات‌وحشي‌ در خواب‌ نمايانگر اثرات‌ نهفته‌اي‌ مثل‌احساسات‌ و عواطفي‌ هستند كه‌ ما در حال‌ حاضرآمادگي‌ رؤيارويي‌ با آنها را نداريم‌. همچنين‌ حيوانات‌وحشي‌ نماد خطراتي‌ (كارها و مسايل‌ منفي‌ و زيانبار)هستند كه‌ توسط ضمير ناخودآگاه‌ دربست‌ پذيرفته‌شده‌اند. تعبير و تفسير حيوان‌ در خوابها بستگي‌ به‌نحوه‌ ارتباط شما با آنها در زندگي‌ روزمره‌ دارد.حيوانات‌ نشان‌ دهنده‌ خصوصيات‌ و ويژگي‌هاي‌شخصي‌ ما يا جنبه‌هاي‌ ويژه‌ شخصيتي‌ ما هستند.حيوانات‌ نمايانگر قسمت‌هاي‌ باطني‌ و غريزي‌تر ماهستند. همچنين‌ به‌ عنوان‌ پيام‌ آور و قاصدي‌ از ضميرناخودآگاه‌ ما تلقي‌ مي‌شوند. مي‌توانيد براي‌ اطلاعات‌بيشتر به‌ نام‌ هر حيوان‌ مراجعه‌ نماييد.


  معنی و تعبیر خواب غذا خوردن دیدن خوراکی در خواب و سمبل تغییر و تحول اساسی
 • تعداد بازدید : 9913
 • معنی و تعبیر خواب غذا خوردن دیدن خوراکی در خواب و سمبل تغییر و تحول اساسی

     غذا  


  اكثر افراد اغلب‌ خواب‌ غذا و مواد خوراكي‌ رامي‌بينند. همه‌ گونه‌ مواد غذايي‌ بخشي‌ لاينفك‌ ازعالم‌ خواب‌ هستند. هر ماده‌ غذايي‌ از ضميرناخودآگاه‌ ما نشأت‌ مي‌گيرد و خاطرات‌ زنده‌ وشفافي‌ را در بيداري‌ به‌ جاي‌ مي‌گذارد. غذا سمبل‌تغيير و تحولي‌ اساسي‌ و بزرگ‌ در مسايل‌ است‌.چنين‌ خوابي‌ مي‌تواند نشان‌ دهنده‌ خوشي‌، مسرت‌و هم‌ چنين‌ زياده‌روي‌ و افراط كاري‌ باشد. اگرچه‌ اگرشخصي‌ كه‌ دائما در حال‌ پيروي‌ از رژيم‌هاي‌ غذايي‌است‌، يك‌ چنين‌ خوابي‌ را مشاهده‌ نمايد، اين‌ گونه‌خوابها ماهيت‌ جبراني‌ براي‌ او دارند، چرا كه‌ درزندگي‌ روزمره‌اش‌ از خوردن‌ غذا محروم‌ شده‌ است‌.خوابها مي‌توانند بيشتر سمبل‌ خوراك‌ و غذاي‌عاطفي‌، احساسي‌، معنوي‌ و فكري‌ باشند.


  اموزش طریقه درست کردن قهوه برای فال گرفتن با شکر یا بدون شکر؟روش فال قهوه
 • تعداد بازدید : 2632
 • اموزش طریقه درست کردن قهوه برای فال گرفتن با شکر یا بدون شکر؟روش فال قهوه

  تاریخچه فال قهوه


  قهوه نوشیدنی 70% مردم دنیاست،و بسیاری از ملل از دیرباز به خواص گوناگون آن واقف بوده اند.


  خاصیت آرام بخشی و تسکین آن از این ماده،نوشیدنی اصلی و مهم مجالس پذیرایی را ساخته است.ضمن نوشیدن قهوه نوعی سرگرمی و تفنن ابداع شد که به آن فال قهوه نام داده شد.

  معنی وتعبیر خواب حصار نرده پرچین و ارتباط ان با خویشتن داری شخص
 • تعداد بازدید : 827
 • معنی وتعبیر خواب حصار نرده پرچین و ارتباط ان با خویشتن داری شخص

     حصار، نرده‌، پرچين‌  


  هر يك‌ از اين‌ نمادها مي‌توانند نشان‌ دهنده‌ميزان‌ خويشتن‌ داري‌ شما باشند. شايد خويشتن‌داري‌ و خودداري‌ شما كمتر از حد معمول‌ و يا بيشتراست‌. هم‌ چنين‌ اين‌ خواب‌ مي‌تواند نمايانگر حالت‌گير افتادن‌ شما در يك‌ مشكل‌ و يا بيانگر احساسات‌دروني‌ و خصوصي‌ شما باشد. لازم‌ است‌ كه‌ وهواي‌ احساسي‌ خودتان‌ را در حين‌ تعبير چنين‌خوابهايي‌ در نظر بگيريد.


  معنی و تعبیر خواب حشره ها زنبور پشه سوسک تعبیر خواب حشرات
 • تعداد بازدید : 5210
 • معنی و تعبیر خواب حشره ها زنبور پشه سوسک تعبیر خواب حشرات

     حشرات‌  


  در صورت‌ مشاهده‌ حشرات‌ در خواب‌، بايدبررسي‌ كنيد كه‌ در حال‌ حاضر در زندگي‌ روزمره‌توسط چه‌ شخصي‌ مورد اذيت‌ و آزار قرار گرفته‌ و يابه‌ تنگ‌ آمده‌ايد. در هنگام‌ تعبير اين‌ گونه‌ خواب‌هاحواستان‌ را كاملا جمع‌ كرده‌ و احساسات‌ كلي‌ تان‌ رادر رابطه‌ با آن‌ حشره‌ يا حشرات‌ در نظر بگيريد. به‌عنوان‌ مثال‌، اگر خواب‌ ديديد كه‌ زنبوري‌ نيش‌ تان‌زد، بايد در مورد برخي‌ از ارتباطاتتان‌ با دقت‌بيشتري‌ بينديشيد. اگر خواب‌ مورچه‌ را ديديد،لازم‌ است‌ كه‌ كنش‌ها و تأثيرات‌ متقابل‌ اجتماعي‌ واصول‌ اخلاقي‌تان‌ را در محيط كار بررسي‌ كنيد.


  معنی و تعبیر خواب عذر خواهی و طلب بخشش از دیگران
 • تعداد بازدید : 5192
 • معنی و تعبیر خواب عذر خواهی و طلب بخشش از دیگران

     عذرخواهي‌  


  اين‌ خوابها هميشه‌ معنايي‌ در ارتباط با روابط مادارد، روابطي‌ كه‌ با خودمان‌ و ديگران‌ داريم‌.عذرخواهي‌ مرتبط با بخشش‌، عفو و صداقت‌ است‌.بنابراين‌ جزييات‌ خوابتان‌ را مرور كنيد و به‌ دقت‌ فكركنيد كه‌ آيا لازم‌ است‌ كه‌ براي‌ پيشبرد يك‌ هدف‌ وبرنامه‌ به‌ خصوص‌ در رابطه‌ با شخصي‌ و يا در زمينه‌زندگي‌ شخصي‌تان‌ از كسي‌ عذرخواهي‌ نماييد يا نه‌.


  معنی و تعبیر خواب عریانی و لخت بودن و برهنگی در خواب عریانی در مکان عمومی
 • تعداد بازدید : 29617
 • معنی و تعبیر خواب عریانی و لخت بودن و برهنگی در خواب عریانی در مکان عمومی

     عرياني‌ (برهنگي‌)  


  اين‌ سمبل‌ در خواب‌ نمايانگر آسيب‌ پذيري‌،حساسيت‌ و افشاگري‌ است‌. اين‌ خواب‌ مي‌تواندبا در نظر گرفتن‌ اتفاقات‌ جاري‌ زندگي‌روزمره‌تان‌، ماهيت‌ جبراني‌ داشته‌ باشد. آيامايل‌ نيستيد كه‌ ديگران‌ خويشتن‌ حقيقي‌ شمارا به‌ درستي‌ بشناسند و يا در رابطه‌ با يك‌اشتباه‌ يا واكنش‌ احساسي‌ عاطفي‌ به‌ شدت‌احساس‌ خجالت‌ و شرمساري‌ مي‌كنيد؟ ممكن‌است‌ ضمير ناخودآگاهتان‌ به‌ واسطه‌ اين‌ خواب‌قصد تشويق‌ و ترغيب‌ شما را داشته‌ باشد تا به‌لحاظ احساسي‌ و عاطفي‌ بازتر و قابل‌ دسترس‌ترباشيد. هم‌ چنين‌، اگر در خواب‌ خودتان‌ را به‌صورت‌ عريان‌ در مكان‌هاي‌ عمومي‌ و نامناسب‌ببينيد، بدين‌ معناست‌ كه‌ شايد جنبه‌ نافرمان‌ وسركش‌ شما نمايان‌ شده‌ است‌. كه‌ به‌ همراه‌ خودترس‌ و واهمه‌ شما مشخص‌ مي‌شود، از اين‌ كه‌مردم‌ بعد از شناختن‌ خويشتن‌ واقعي‌ تان‌، ازپذيرفتن‌ شما سر باز زنند.


  معنی و تعبیر خواب طلا در خواب و ارتباط ان با قضاوت ظاهری
 • تعداد بازدید : 968
 • معنی و تعبیر خواب طلا در خواب و ارتباط ان با قضاوت ظاهری


     طلا  


  مشاهده‌ طلا در خواب‌ مي‌تواند بازتاب‌ وانعكاسي‌ از نگراني‌ها ما در رابطه‌ باارزشمندترين‌ وسايل‌ خودمان‌ يا اشاره‌اي‌ به‌«طلاي‌ كيمياگر« باشد كه‌ معمولا ماهيتي‌ معنوي‌دارد. اگر در خوابتان‌ طلايي‌ را گم‌ كرده‌ باشيد،بدان‌ معنا است‌ كه‌ نگران‌ فرصت‌هاي‌ از دست‌رفته‌ هستيد. اگرچه‌، دقت‌ داشته‌ باشيد كه‌ تمام‌آن‌ چيزهاي‌ پر زرق‌ و برق‌، درخشان‌ و پر تلالوطلاي‌ ناب‌ نيستند. ممكن‌ است‌ ضميرناخودآگاهتان‌ قصد يادآوري‌ به‌ شما داشته‌باشد، يعني‌ اين‌ كه‌ روي‌ مسايل‌ از روي‌ ظاهرشان‌قضاوت‌ نكنيد.


  بهترین سوره برای بخت گشایی به نقل از پیامبر
 • تعداد بازدید : 5888
 • بهترین سوره برای بخت گشایی به نقل از پیامبر

  سوره احزاب و بخت گشایی
  کتاب خواص القران به نقل ازپیامبر که برای بازشدن بخت دختران وپسران سوره احزاب را درکاغذی نوشته در ظرف دربسته ای قرارداده و درگوشه ای ازخانه بگذارند بختشان باز می گردد..
  منبع:
  http://doamojarab.blogfa.com/category/1/
  بهترین دعا برای رفع مشکل
 • تعداد بازدید : 2588
 • بهترین دعا برای رفع مشکل

  ختم سوره صافات
  یک ختمی رو بهت میگم که برای رفع مشکلت بسیار خوبه. 14 روز بعد از نماز صبح سوره صافات رو بخون . اما حتما یادت باشه که باید قبل از طلوع آفتاب سوره صافات رو تموم کرده باشی. اگر یک روز هم نتونی تا قبل از طلوع آفتاب تموم کنی،ختم رو باید از اول شروع کنی.
  در زمانی که عذر شرعی نداری این ختم رو بردار . حتما این مشکلت برطرف میشه.

  منبع:
  http://doamojarab.blogfa.com/category/1/
  بهترین و موثرترین دعا برای امدن خواستگار خوب دعای خواستگاری
 • تعداد بازدید : 33836
 • بهترین و موثرترین دعا برای امدن خواستگار

  برای ازدواج کردن دختر های که خواستگار ندارن:
  برای ازدواج کردن دختر های که خواستگار ندارن:

  بعد از تمام نمازهایی که میخونه 14 مرتبه صلوات و 129 یا الله به حق یا لطیف و دوباره 14 مرتبه صلوات بفرسته

  *


  ختم بسم الله که دستورش چند صفحه قبل گذاشتم برای همه چیز عالی هست مخصوصا برای ازدواج

  بهترین دعا ی راضی شدن خانواده ها برای ازدواج
 • تعداد بازدید : 37031
 • بهترین دعا ی راضی شدن خانواده ها برای ازدواج

  برای راضی شدن خانواده برای ازواج:
  برای راضی شدن خانواده برای ازواج:

  روزی 108 بار  " یا آخر" بگید به نیت اینکه خانواده طرف یا خودتون راضی به ازدواج بشه

  ذکر الصمد هم زیاد تکرار کنید

  منبع:
  http://doamojarab.blogfa.com/category/1/


  بهترین دعا برای مجلس خواستگاری و به خیر گذشتن مراسم خواستگاری
 • تعداد بازدید : 6361
 • بهترین دعا برای مجلس خواستگاری و به خیر گذشتن مراسم خواستگاری

  مجلس خواستگاری

  دعای «بند 59/جوشن کبیر/مفاتیح الجنان» را با زعفران در بشقاب چینی بنویسید وبشویید 

  وسپس در شربت بریزید ودر مجلس خواستگاری همگی بخورند

   تا کسی نتواند دشمنی کند وجدایی اندازد.

  «بسم الله الرحمن الرحیم.یا حبیب من لا حبیب له...(تا)خلصنا من النار یارب»


  منبع:
  http://doamojarab.blogfa.com/category/1/
  آخرین مطالب
 • آخرین مطالبی که به تازگی در سایت منتشر شده اند...
 • دو عکس نوشته مخصوص تمام ماهها برای تلگرام لاین و پروفایل
  فال کامل در همه موارد عاطفی و ازدواج و مالی و سلامتی در سال 2017 و سال 1396
  معنی و تعبیر دیدن داس در فال و فنجان قهوه+عکس داس
  دعای پیش از دعا کردن از حضرت علی (ع)
  معنی و تعبیر خواب آدم ها دیدن مردم غریبه و ناشناس در خواب
  معنی و تعبیر خواب ادم ربایی بچه دزدی گروگانگیری تعبیر دیدن خواب بچه دزد
  معنی و تعبیر خواب ادم خوار تعبیر دیدن ادم خوری در خواب
  معنی و تعبیر خواب ادم ماشینی روبات مرده متحرک تعبیر دیدن راه رفتن ادم ماشینی
  معنی و تعبیر عکس گوش ماهی و صدف در فال قهوه تعبیر دیدن صدف در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن صندلی چهارپایه در فال قهوه عکس صندلی چوبی در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن عقرب در فال قهوه تعبیر تصویر عقرب در فنجان قهوه
  معنی و تعبیر تصویر عصا در فال قهوه دیدن عکس عصا در فال قهوه
  معنی و تعبیر دیدن عکس شلوار در فال قهوه فال قهوه جدید
  معنی و تعبیر فال قهوه صفحه شطرنج دیدن عکس مهره شطرنج در فال قهوه
  تعبیر دیدن شمشیر در فال قهوه عکس شمشیر و دشمن در فال قهوه
  معنی و تغبیر عکس شمع در فال قهوه تعبیر شمع روشن و خاموش در فال قهوه
  معنی و تعبیر خواب جدایی و رها کردن تعبیر خواب رها کردن
  معنی و تعبیر خواب دیدن رنگ ها در خواب دیدن رنگ سبز قرمز نارنجی در خواب رنگ سفید
  معنی و تعبیر خواب اب نبات دیدن ابنبات شیرین یا ترش در خواب
  تعبیر خواب ادامس- جویدن آدامس در خواب و معنی ادامس خوردن در خواب
  معنی و تعبیر خواب رنگین کمان دیدن رنگین کمان در خواب دیدن رنگ سبز قرمز نارنجی در خواب رنگ سفید
  تعبیر خواب رنگ ها معنی دیدن یک رنگ واضح در خواب تعبیر دیدن خواب رنگی
  معنی و تعبیر خواب رنگ سیاه تعبیر دیدن رنگ سیاه در خواب رنگ مشکی در خواب
  معنی و تعبیر خواب رنگ خاکستری خواب سیاه و سفید تعبیر دیدن رنگ خاکستری در خواب
  معنی و تعبیر خواب دیدن روباه روباه در خواب روباه زرد نارنجی رنگی سفید
  معنی و تعبیر خواب علائم راهنما نشانه های راهنما
  معنی و تعبیر خواب رودخانه دیدن رودخونه خروشان در خواب رودخانه ارام و شفاف راکد متلاطم
  معنی و تعبیر خواب رنگ ارغوانی دیدن رنگ ارغوانی در خواب تعبیر خواب رنگها
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین دی ماه برج جدی
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین بهمن ماه برج دلو
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین اسفند ماه برج حوت
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین ابان برج عقرب
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین مهر برج میزان
  طالع بینی و فال سال 96 و2017 متولدین اذر برج قوس
  طالع بینی و فال امسال متولدین مرداد برج اسد در سال 2017 سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین تیر برج سرطان در سال 2017 سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین شهریور برج سنبله در سال 2017 سال96
  طالع بینی و فال امسال متولدین خرداد برج جوزادر سال 2017 و سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین اردیبهشت برج ثور در سال 2017 و سال 96
  طالع بینی و فال امسال متولدین فروردین ماه برج حمل در سال 2017 و سال 96